Головна » 2013 » Грудень » 5 » що таке ГДЗ і для чого воно потрібно

що таке ГДЗ і для чого воно потрібно

Дійсно, що таке ГДЗ і для чого воно потрібно? Перш ніж відповісти на це запитання, я вам дещо розповім.

Кожен з нас знає, що таке школа. Кожен у житті проходить довгий, тернистий, іноді важкий, але завжди - такий цікавий шлях шкільного учня. І навряд чи хто не погодиться, що ці роки, проведені за шкільною партою, у дворі з рюкзаками, повними зошитів і підручників, у шкільній формі - були одними з кращих у вашому житті. Звичайно, є люди, які ненавидять школу, і вважають це дурним проведенням часу, але ненавидіти школу - ще дурніше!

І навіть через багато року кожен, що пройшов дорогу від першого дзвінка, перших уроків, нових знайомств, які безсумнівно пронесуть в пам'яті через все життя і до останнього, випускного дзвінка - згадуватиме школу з приємною тремтінням, зі словами, що вона - це найкращі роки, самі безтурботний час, проведений з найдорожчими однокласниками, такими рідними вчителями, та навіть Машка, сусідка по парті - один з кращих друзів, знає безліч моїх проблем і секретів .

Єдиним невеликим нюансом, який спливає практично у всіх - це домашнє завдання. Зізнайтеся, хто, навіть обожнюючи школу і увесь проведений там час, любив робити домашнє завдання? Воно було навіть у сотню разів гірше, ніж батьківські збори, куди ходили ваші батьки. Та мало хто, навіть з «любителів повчитися», любив прийти додому і тут же відкрити підручник, і сидіти, сидіти, сидіти, але розібратися і зробити його. І ще, як на зло, воно як завжди - незвичайно важке. Начебто вчителька і пояснювала на уроці схожі приклади, а тут раз - і домашка з тричі ускладненими завданнями. Потім, навіть сідаючи за важкі рівняння, багато хто відмовлявся продовжувати навчання, адже реально незрозуміло! Перегортаєш шкільний зошит, а там жодного пояснення . Приходиш в школу, і вчителька, як завжди сувора, несхвально поставиться до твого «халявного», такому розгільдяйське відношенню до навчання, і, звичайно ж, поставить двійку. А от їх, по-моєму, найбільшою мірою боятися як самі школярі, так і їхні батьки. Нехай навіть кількість таких двійок невелика, але в підсумку, навіть при нормально написаних контрольних та заліках, підсумкова оцінка за семестр або рік вийде не зовсім задовільною. У батьків же тоді спливають питання про те, як же їх чадо з трійкою з географії або математики надійде в юридичну академію, або з величезним трояком з фізики потрапить до університету на психолога.

Ще немало важливим питанням постає довіру батьків своїм дітям, які начебто всього півгодини посиділи над книжками, і зробили всю роботу. Так і самим важко перевірити, адже хто пам'ятає, що там було у восьмому класі за тією ж фізики? І довірливі батьки завжди погоджуються з нібито правильним рішенням тієї чи іншої задачі, не знаючи при цьому правильного результату і відповіді. А потім у щоденнику з'являються незадовільні оцінки. Звідки? Адже мій же синок зробив всю домашку, я і сам бачив, на власні очі. Ось тому приходять на допомогу вони - готові домашні завдання, більш відомі у народі, як ГДЗ. Саме вони допоможуть батькам перевірити правильність домашніх завдань, або допомогти вирішити завдання, адже саме рішення приведено в повністю розписаному вигляді. Маючи такі корисні книги, турботливий тато завжди буде впевнений у завтрашній позначці в щоденнику своєї дитини. Але не варто зловживати подібними речами. Не варто просто брати та переписувати завдання. Інакще це все не матиме сенсу. В першу чергу ГДЗ створювались як інструмент - для перевірки виконаних завдань, та робота над помилками.
Успіхів у навчанні!