Головна » Реферати » Реферати 3 курс » Маркетинг

Маркетинг та його значення у страхуваннізміст

Розділ 1. Страховий маркетинг, поняття, сутність, складові .................... 4
Розділ 2. Цілі страховиків у системі маркетингу ....................................... 9
Розділ 3. Сегментація страхового ринку в маркетингу .................................. 13
Розділ 4. Маркетингова стратегія страхової компанії ................................ 14

Список використаної літератури ........................................................... 19

Вступ
Одним з найбільш ефективних сучасних способів розвитку страхового ринку є застосування методів маркетингу в діяльності страховиків . Можна по пальцях перерахувати страхові компанії, що мають фахівців з маркетингу або маркетингові відділи . У той же час можливості страхового маркетингу дуже великі. Він являє собою нову продуктивну філософію бізнесу , впровадження якої в практику страховиків надзвичайно сприятливо відіб'ється як на результатах їх діяльності , так і на стані ринку як такого , він може істотно поліпшити фінансово - економічні відносини в страхуванні. Розширення використання маркетингу є одним з найбільш перспективних напрямків розвитку страхування в найближчому майбутньому.
Страховий маркетинг як самостійне течія виник в економічно розвинених країнах відносно недавно - на початку сімдесятих років. У нас в Україні це явище мало поширене аж до цього часу.
Усилившаяся під кінець XХ століття тенденція до глобалізації світової економіки торкнулася і страховий ринок . Зближення економік різних країн створює принципово нові умови для страхового бізнесу , сприяє уніфікації умов страхування. І щоб вижити в умовах жорстокої конкуренції , страховим компаніям доводиться вдаватися до послуг маркетингу .
Актуальність даної теми полягає в тому , що страховий маркетинг в Україні розвинений слабко , і для його розвитку необхідно використовувати досвід розвинутих країн , а також транснаціональних компаній. Страховий маркетинг найкраще працює на масових ринках , які ще недостатньо розвинені в Україні . Тому в повномасштабному впровадженні страхового маркетингу в осяжній перспективі будуть зацікавлені не всі страхові компанії. Проте , потреба в нових маркетингових підходах до вдосконалення роботи страховика в майбутньому буде тільки рости. Список використаної літератури
1 . Гомелля В.Б. , Туленін Д.С. Страховий маркетинг : актуальні питання методології , теорії і практики. М. 2006 .
2 . Жарков С. Страховки через Інтернет ( Перспективно , хоча часом ризиковано ) / / Відомості. - 2000 . - № 97 , с.23
3 . Зубець О.М. Маркетинг на фінансових ринках , поведінка споживачів . М. «Анкил », 2005 .
4 . Зубець О.М. Страховий маркетинг в Росії. Практ. посібник - М.: Центр економіки і маркетингу , 2005 . - 336 с.
5 . Зубець О.М. Маркетингові дослідження страхового ринку - М.: Центр економіки і маркетингу , 2005 .
6 . Страхування та управління ризиком : Термінологічний словник . - М.: Наука 2000 .
7 . Страхування в мережі Інтернет : можливості та перспективи . Зб. статей / За ред. А.Б. Знам'янського , К.А. Байкова . - СПб. : 2001 . - 60 с.
8 . Страхування: Короткий посібник для підготовки до іспиту / відп. Ред . Проф . Т.А. Федорова. - М. : 2005. - 176 с.
9 . Страхова справа: Учеб. посібник / М.А. Зайцева , Л.М. Литвинова , А.В. Урупін і др., - М: , 2006 . - 286 с.
10 . Страхова справа. Курс лекцій / Упоряд. : М.І. Басаков - М.: ПРІОР , 2007 . - 124 с.
11 . Страховики та Інтернет / / Експерт. - 2005 . - № 40 , с.18
12 . M. Badoc . Marketing management pour la banque et l'assurance europeene . - LES EDITIONS D'ORGANISATION , Paris , 2006 .


  

Повна інформація про роботу

реферат "Маркетинг та його значення у страхуванні" з предмету "Страхування". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 07.11.2013 в 14:11. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 2182 та скачано 185 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...