Головна » 2013 » Листопад » 27 » Відкриття власного підприємства

Відкриття власного підприємства

Приватне підприємство - таке ж юридична особа, як і товариство з обмеженою відповідальністю, однак з низкою особливостей.

Головною відмінною рисою ПП є відсутність чіткої вимоги до розміру статутного фонду. Тому сформувати його можна і однією гривнею. Зобов'язань за строками внесення статутного капіталу для приватного підприємства не існує. Власник приватного підприємства не відповідає за його зобов'язаннями і несе ризик збитків, пов'язаних з його діяльністю, в межах внеску в статутний фонд.
Також може буде необхідним регистрация торговой марки.

ПП може мати у власності відокремлене майно, може від свого імені набувати і здійснювати майнові та особисті немайнові права, нести обов'язки, бути позивачем і відповідачем у суді, відкривати банківські рахунки.

Власником (засновником ) приватного підприємства може бути як одно так і декілька фізичних або юридичних осіб.

Місцезнаходженням приватного підприємства є місцезнаходження постійно діючого виконавчого органу. Їм (адресою) може бути нежитлове приміщення, а також місце проживання одного із засновників на момент реєстрації.

Це важливо ! Останнім часом посилилися вимоги до адрес підприємств з боку податкової адміністрації. Існує список так званих адрес масової реєстрації. У цей список входять практично всі адреси, які пропонуються різного роду юридичними фірмами. Навіть якщо Вас будуть переконувати, що адреса нормальний і проходить в податковій міліції, немає ніяких гарантій, що це так. Існує маса прикладів, коли підприємству, вже зареєстрованого в адміністрації і отримав довідку про взяття на облік у податковій, потім відмовляють у видачі, наприклад, свідоцтва платника ПДВ, на підставі незнаходження за юридичною адресою. Фірма яка продала Вам адресу розведе руками і порадить або лаятися, або судитися. Однак все знову упреться в час і гроші.
Наші фахівці перевірять Вашу адресу на предмет проходження в податковій, при можливості підшукають Вам адресу, який не викличе нарікань, а в разі необхідності, допоможуть врегулювати питання з податковою без лайки і судів.
Важливо знати, що директором ПП на момент реєстрації може бути тільки громадянин України. Якщо необхідно, щоб надалі підприємством керував іноземець, то йому необхідно отримати відповідний дозвіл, у чому ми також зможемо допомогти.