Головна » Реферати » Каталог студентських рефератів » Актуальні реферати

Страховий ринок АвстріїЗміст

Вступ 3
Соціальне страхування в Австрії 4
Медичне страхування 6
Туристичне страхування 12
Австрійська страхова Компанія "UNIQA" 14
Страхова культура населення Австрії в порівнянні з страховою культурою населення Україні 18
Висновки 22
Список використаних джерел 25

Висновки (уривки)

Австрія входить до Європейського Союзу, тому європейське законодавство впливає на законодавство про страхування в Австрії. Страхування в Австрії регулюється в основному трьома законодавчим інструментами: (1) Торговим Кодексом (Gewebeordhung), (2) Законом про страхового нагляду (Versicherungsaufsichtsgestz); і (3) Законом про Страхових Договорах (Versicherungsvertragsgesetz). Сама діяльність страховиків регулюється Управлінням фінансових ринків Австрії (Finanzmarktaufsicht (FMA)). Крім цього, в Австрії існує Австрійська Страхова Асоціація (Verband der Versicherungsunternehmen Österreichs), діяльність якої також впливає на розвиток страхового ринку в Австрії.
Компанія, яка бажає займатися страховою діяльністю в Австрії, повинна отримати ліцензію в Управлінні фінансових ринків. Тривалість отримання ліцензії залежить від обставин, але зазвичай це займає не більше 4 місяців. Страхові компанії, які знаходяться в межах ЄС, повинні отримати ліцензію для заняття страховою діяльністю в Австрії, в тій країні ЄС, де вони знаходяться. Після отримання такої ліцензії вони мають права надавати страхові послуги в межах ліцензії через свої представництва в Австрії чи поза Австрії.

Страхова діяльність в Австрії на декілька видів: (1) страхування життя; (2) страхування інших форм, крім життя, (3) страхування загальної відповідальності / страхування правового захисту; (4) страхування від аварій і нещасних випадків (у т.ч. хвороб).
Закон про Страховому Договорі специфічно не вимагає наявність страхового інтересу в застрахованому предметі чи об'єкті, але в силу закону страхове покриття, яке суперечить поняттю публічного порядку, включаючи покриття адміністративних штрафів або незаконних угод, є нікчемними.
В Австрії не існує певного шаблону страхового договору або поліса, і вони в основному розрізняються залежно від виду страхування. Однак часто використовується проформа договору, розроблена Австрійської Страховий Асоціацією, в якому обумовлені зразкові умови та положення.

Интересуешься жизнью знаменитостей? Самые шокирующие и неожиданные новости шоубизнеса собраны на showbiz-cop.ru. Сенсации из области музыки, фото, кино, интервью всегда с тобой в каталоге новостей showbiz.
При укладанні страхового договору або видачі поліса, страхова премія обчислюється відповідно до оцінки ризиків, яка осідає на акуратних статистичних даних. Сам процес обчислення премії регулюється Законом про страховий нагляд.
Крім цього, при укладанні страхового договору, страхувальник зобов'язаний розкрити певну інформацію, яка відноситься до страхового ризику і порушення цієї умови дозволяє страховику розірвати договір. Спотворення інформації з боку страхувальник також дає привід страховикові відмовити в оплаті страхової суми, а в разі навмисного спотворення страхувальник може бути засуджений за обман, тому що це вважається кримінально-карним злочином в Австрії.

При настанні страхового випадку, страхувальник зобов'язаний повідомити страховика, як тільки першому почне про нього відомо про це. Пізніше оповіщення про настання страхового випадку дає підставу страховикові відмовити в оплаті страхової суми. Разом з цим, позовна давність для подачі позовів по страхових виплатах становить три роки, хоча третя особа може подати позов, тоді як тільки йому стане відомо про таке право. Однак і для третьої сторони існує позовна давність, яка становить 10 років.

Після того як страховий випадок наступає, страховик проводить роботи з визначення природи події і зв'язку з втратою, після чого платить страхову суму, якщо втрата або пошкодження дійсно були покриті страховим полісом.

  

Повна інформація про роботу

реферат "Страховий ринок Австрії" з предмету "Страхування". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 27.03.2013 в 02:08. Автором даного матеріалу є Сергій. З моменту опублікування роботи її переглянуто 2572 та скачано 197 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Сергій...

відмінний реферат зі страхування