Головна » Реферати » Каталог студентських рефератів » Актуальні реферати

Конституційні засади цивільного судочинства в УкраїніЗміст

Вступ 2
Розділ 1. Поняття, ознаки і завдання судочинства в Україні 4
1.1 Реформування конституційних засад цивільного судочинства 14
Розділ 2. Конституційні основи цивільного судочинства 30
2.1 Поняття принципів та їх значення 31
2.2 Принципи закріплені Основним Законом України 36
Розділ 3. Правові проблеми реалізації конституційних засад цивільного судочинства та можливі шляхи їх вирішення 72
Висновки 84
Список використаних джерел

Вступ (уривки)

У дипломній роботі ми спробуємо проаналізувати міжнародні та національні правові документи, теоретичні дослідження науковців у галузі цивільного права і процесу. Охарактеризуємо проблемні питання, які виникають під час здійснення цивільного судочинства.
Актуальність даної теми зумовлена необхідністю комплексного дослідження проблематики дотримання принципів цивільного судочинства у сфері здійснення правосуддя.
Метою дослідження є поглиблене вивчення теорій та практики застосування нормативно-правових актів, які визначають принципи здійснення цивільного судочинства при реалізації завдань судової влади - здійснення правосуддя.
Мета дослідження зумовила наступні завдання наукового пошуку:
1) проаналізувати проблемні питання в сфері реалізації принципів цивільного судочинства, та запропонувати шляхи їх вирішення;
2) уточнити юридичне значення понять: принципи, судова влада, правосуддя, цивільне судочинство.
Об'єктом дослідження є сукупність принципів цивільного судочинства, закріплених в Конституції України та законодавстві про судочинство; приклади практики їх застосування, та проблеми, які виникають при цьому.
Предметом дослідження є діяльність органів судової влади при дотриманні, реалізації принципів цивільного судочинства.
Структура роботи обумовлена предметом, метою, завданням дослідження. Вона складається із вступу, трьох розділів, висновків, списку використаних джерел.
Предпочитаете онлайн платежи? Тогда для Вас есть отличная новость. Оплатить домашний интернет от Киевстар можно с помощью систем оплаты Приватбанк, easypay, portmone.com. Прямая оплата интернета осуществляется в течении нескольких минут, а зачисление средств мгновенно.

Висновки (уривки)

Проведеним дослідженням на основі праць провідних вчених, нормативно-правових актів, судової практики під час реалізації поставлених завдань дослідження можна сформувати ряд наступних висновків.
Вирішення цих проблем можливе у разі:
- відповідності норм процесуального законодавства нормам матеріального права;
- реформування судової системи і приведення її у відповідність з вимогами сьогодення;
- підготовка кваліфікованих кадрів, які б професійними і моральними якостями були достойними вирішувати основне завдання судочинства - здійснення правосуддя;
- надання органам суддівського самоврядування більших повноважень щодо організації і діяльності судів і суддів в Україні;
- збільшення матеріального, технічного, інформаційного забезпечення судів і суддів, шляхом надходження необхідних коштів з бюджету;
- розроблення і затвердження державної програми забезпечення судової діяльності з визначенням пріоритетних напрямів, строків виконання запланованих заходів.
Усім відомі фінансові і економічні можливості нашої держави на сьогоднішній день, та перспективи розвитку на найближчі роки, і ситуацію, в якій опинилася судова влада, не можна виправити в короткий час. Тому тільки створення нових органів судової влади, нових законів не є виходом із існуючої ситуації. Потрібно істотно переглянути ставлення до судової діяльності з боку суспільства, владних стуктур, самих працівників суду, оцінити її зачимість для становлення України як демократичної держави.

  

Повна інформація про роботу

дипломна робота "Конституційні засади цивільного судочинства в Україні" з предмету "Цивільне право". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 18.03.2013 в 20:13. Автором даного матеріалу є Мар*яна. З моменту опублікування роботи її переглянуто 17580 та скачано 184 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Мар*яна...

відмінна дипломна робота на 94 сторінки