Головна » 2013 » Грудень » 16 » Хто такий справжній друг?

Хто такий справжній друг?

1. Друг, який краще за вас. У нашому світі щодня відбувається безліч змін, і ми рідко встигаємо встежити за новими віяннями. Однак є чимало людей, які встигають бути в курсі всіх новин. Такі друзі допоможуть вам залишатися "в тренді" і не дозволять загрузнути в повсякденній рутині. Вони розфарбують ваше життя яскравими фарбами, покажуть вам ті речі, яких ви самі не помітите.

2. Друг, який легкий на підйом. При теперішньому шаленому ритмі життя у кожної людини залишається вкрай мало вільного часу. Саме тому ті, хто здатний з легкістю змінювати свої плани, відкритий для всього нового і завжди сповнений ентузіазму, безперечно, будуть цікаві в спілкуванні більшості людей, вважають фахівці.

3. Друг, якому ви захочете наслідувати. Психологи радять оточити себе людьми, які змушують рости в професійному, моральному та інших сенсах. Такі друзі спонукають вас стати кращою версією самих себе. Але краще не захоплюватися : такі товариші хороші лише в тому випадку, якщо вони діють без жодного удавання. І незважаючи на те, що вони здатні не тільки надихати, але і в якійсь мірі засмучувати, саме завдяки цим людям ми можемо дізнатися свої слабкі і сильні сторони.

4. Друг, який незнайомий з вашими іншими друзями. Нерідко ми потребуємо в такій людині, як в рятувальному колі. На відміну від тих приятелів, з якими ви звикли збиратися разом в загальній компанії, він може бути більш об'єктивний. Крім того, спілкування з іншим, "власним" іншому часто душевніше, оскільки йому можна довіритися, і при цьому не побоюватися, що вас потім стануть обговорювати позаочі всією компанією.

5. Друг, який завжди говорить правду. Іноді корисно почути про себе справжню правду, нехай навіть і малоприємну. Людина, здатна сказати вам в очі те, що він насправді думає, просто незамінний у важкій ситуації, коли без щирої поради не обійтися. На чесність цієї людини, якщо вона не є зловмисної, не варто ображатися. Навпаки, це - вірна ознака того, що такий друг піклується про вас, запевняють психологи. Якщо інші товариші лестять і втішають, інший раз краще прислухатися до того, хто дасть щиру, іноді хворобливу, але правдиву оцінку тій чи іншій ситуації.

6. Друг, який знає вас краще, ніж ви самі. Старого, перевіреного друга абсолютно все одно, ким ви працюєте, наскільки ви багаті, який спосіб життя ви ведете, і які люди вас оточують. Він завжди буде приймати вас тим, ким ви є. Головне для нього - щоб ви були щасливі. Адже він любить вас, як близьку людину. З ним не варто ні прикидатися, ні надягати маску благополуччя, і це завжди діє заспокійливо, підсумовують психологи.