Головна » Реферати » Каталог студентських рефератів » Актуальні реферати

Депозитні операції комерційних банківЗМІСТ

ВСТУП
1 ТЕОРЕТИЧНІ АСПЕКТИ ЗДІЙСНЕННЯ ДЕПОЗИТНИХ ОПЕРАЦІЙ КОМЕРЦІЙНИХ БАНКІВ
1.1. Сутність та характеристика депозитних операцій. Класифікація депозитних операцій 6
1.2. Порядок та умови здійснення депозитних операцій 15
1.3. Депозитна політика банку та її ефективність 22
2. АНАЛІЗ ДЕПОЗИТНИХ ОПЕРАЦІЙ КОМЕРЦІЙНИХ БАНКІВ
2.1. Аналіз депозитних операцій комерційних банків України 27
2.2. Аналіз строкових депозитів на прикладі АКБ «Укрсоцбанк» 31
2.3. Аналіз депозитів до запитання на прикладі АКБ «Укрсоцбанк» 39
3. ШЛЯХИ ВДОСКОНАЛЕННЯ ДЕПОЗИТНИХ ОПЕРАЦІЙ
3.1. Напрямки вдосконалення системи страхування депозитів в Україні 45
3.2. Послуги комерційних банків з оренди депозитних сейфів 51
ВИСНОВКИ 56
ЛІТЕРАТУРА 58
ДОДАТКИ 62

Вступ (уривки)

Банки – невіддільна ланка сучасної економіки. Вони акумулюють тимчасово вільні кошти фізичних та юридичних осіб, спрямовуючи їх у галузі економіки, де коштів не вистачає. Таким чином, банки перерозподіляють кошти, підтримуючи певний баланс в економіці.
Для написання досліджуваної проблеми наукової роботи були використані праці видатних учених, які досліджували дану тему, а саме А.М. Мороз, О.В. Васюренко, О.М. Петрук, Л.П. Снігурська та ін. також були використані періодичні джерела («Вісник НБУ», «Фінанси України», «Регіональна економіка»), т
а ресурси електронної мережі Internet, за допомогою яких були отримані найактуальніші дані про депозитний стан банківської системи у державі в цілому.
Дослідження даної теми наукової роботи на сьогоднішній час є актуальною проблемою, тому що в сучасних умовах, коли банки вже не можуть залучити кошти від населення, через кризу в економіці, потрібні рішучі дії що до підвищення та покращення депозитного портфелю банку. Депозити – є одним з головних джерел збільшення активів банку, отже чим більше банк залучить коштів, тим більше він зможе заробити.
Метою написання наукової роботи є розгляд депозитних операцій комерційних банків, проведення аналізу даних операцій, а також можливі шляхи вдосконалення депозитних операцій.
При написання роботи були поставлені наступні задачі:
- описати сутність та характеристики депозитних операцій;
- вивчити класифікацію депозитних операцій;
- розглянути порядок проведення депозитних операцій;
- дослідити депозитну політику банку та її ефективність;
- проаналізувати депозитні операції комерційних банків України;
- провести аналіз строкових депозитних операцій та до запитання на прикладі ПАБ «Укрсоцбанк»;
Об’єктом дослідження даної роботи виступав комерційний банк ПАБ «Укрсоцбанк».
Предметом – проведення депозитних операцій комерційними банками.
Досліджуючи дану тему були використані загально – наукові методи та прийоми дослідження:
- метод класифікації;
- системний метод;
- метод аналізу;
- статистичний метод;
- графічний метод.
Теоретико-методологічну основу літератури становлять нещодавні публікації вчених-економістів, юристів з питань, пов’язаних з проблемами депозитних вкладів; Конституція Україна, Закони України та підзаконні акти, інші нормативно-правові акти органів державної влади (Укази Президента, Постанови Верховної Ради, Кабінету Міністрів України) положення та інструкції Національного банку України.
Хотите купить настоящие швейцарские часы? Великолепные наручные часы киев производят швейцарские компании «Longines» и «Tissot», японская компания «Seiko». Цена таких часов соответствующая, выпуск их ограничен. Браслеты и корпуса делаются из ценных металлов.

Висновки (уривки)

В науковій роботі були висвітлені основні питання, що стосувалися цієї теми, а саме депозитних операцій комерційних банків. Були досліджені такі питання, як розгляд депозитних операцій комерційних банків, проведення аналізу даних операцій, а також шляхи вдосконалення депозитних операцій.
При написанні першого розділу були висвітлені основні теоретичні моменти депозитних операцій.
Депозити - це засоби в наявній або безготівковій формі, у валюті України або в іноземній валюті, які розміщені клієнтами на їх іменних рахівницях в банках на до
говірних початках на певний термін зберігання або без вказівки такого терміну і підлягають виплаті вкладнику, згідно законодавству України і умовам договору.
Аналіз депозитної діяльності було проведено як загалом по всій Україні, так і проаналізовано окремі види депозитів на прикладі ПАБ «Укрсоцбанк». При дослідженні даного розділу було виявлено основні показники та їх значення для комерційного банку.
Також в роботі представлені шляхи удосконалення депозитних операцій.
Удосконалити депозитні операції можна за допомогою страхування вкладів фізичних осіб. Цей метод покликаний збільшити довіру у населення до банківських установ, що призведе до збільшення ресурсної бази банку.
Для розширення послуг депозитних операцій можна створити поліпшену систему з послуг оренди депозитних сейфів.
Проте, дана тема ще не досліджена цілком та потребує подальшого вивчення для покращення функціонування банківської системи.

  

Повна інформація про роботу

пошукова робота "Депозитні операції комерційних банків" з предмету "Гроші та кредит". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 18.03.2013 в 19:31. Автором даного матеріалу є Сергій. З моменту опублікування роботи її переглянуто 2988 та скачано 176 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Сергій...

науково-дослідна робота на тему депозитних операцій, 64 сторінки, 42 використаних джерела