Головна » 2013 » Грудень » 25 » Безкоштовна освіта онлайн - плюси та мінуси

Безкоштовна освіта онлайн - плюси та мінуси

Сьогодні за допомогою інтернету можна стати студентом престижного університету в будь-якій точці світу, не виходячи з дому і абсолютно безкоштовно. Онлайн - освіту вдома може заощадити час, гроші, підтягти англійську і власне отримати знання з цікавого напрямку.

Але українські роботодавці поки з обережністю ставляться до онлайн- дипломам. Тема онлайн -освіти зовсім не цікава великому бізнесу, тому компанії намагаються уникати претендентів з такими дипломами. Адже в Україні проблеми зі стаціонарним вищою освітою, не кажучи вже про онлайн, вважає генеральний директор компанії з пошуку та підбору персоналу DOPOMOGA Ukraine Катерина Скибська.

Бойлер в киеве косвенного нагрева drazice - предназначен для установления, как в жилых, так и промышленных помещениях. Использование новейших технологий для изготовления приборов значительно продлевает срок их работы.

"Великий бізнес робить наступним чином - люди, які працюють навіть із заочним вищою освітою, мають право рости по кар'єрних сходах до певного моменту. Навіть коли вони беруть на роботу і вибирають між вищим денним освітою і заочним, віддають перевагу вищому денного. А говорячи про заочників, які здобули освіту, вони можуть рости до певного рівня, і після цього йому виставляються вимоги - якщо він хоче розвиватися по кар'єрних сходах, він має отримати додаткове денне освіту ", - розповідає вона.

Люди із заочним вищою освітою мають право рости по кар'єрних сходах до певного моменту

А людей з онлайн -освітою наймають на дрібні позиції, де мінімальні вимоги до вищої освіти.

"Не вірять, не знають, а іноді просто не хочуть розбиратися, наскільки дійсний цей диплом і як його отримали. Багато хто просто не розуміють, як він котирується, яка це ступінь акредитації, воно державне чи приватне, куплене або зароблене справжнім шляхом. Тому багато компанії не готові в цьому розбиратися і просто відкладають таке резюме ", - зазначила експерт.

Водночас, роботодавці дивляться позитивно на онлайн -освіта, як друга вища. Але більшість компаній не готові жертвувати робочим часом свого співробітника.

Не вірять, не знають, а іноді просто не хочуть розбиратися, наскільки дійсний цей диплом і як його отримали

До того ж, у великих західних компаніях з гарною корпоративною культурою співробітник повинен погоджувати вбрання онлайн- освіту до тієї спеціальності, яку займає зараз. Потім до людини виникають питання, чому він не підвищує кваліфікацію у своєму напрямку.

Цього року до світових університетам, які пропонують свої програми для безкоштовного онлайн-навчання, приєднався український вуз. Свій проект " Університет онлайн " презентував Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

Доцент КНУ імені Тараса Шевченка, генеральний директор групи компаній Advanter Group Андрій Длігач розповів, що з 8 тисяч осіб, що почали курс, 3 тисяч - довчилися до кінця. Це ще раз показує, що інтерес до онлайн- освіти величезний.

З точки зору бізнесу - я б не взяв на роботу людину з онлайн- дипломом

"З точки зору бізнесу - я б не взяв на роботу людину з онлайн- дипломом, поки не прощупав б його в життя. Онлайн -освіта може бути тільки доповненням до основного, це може бути перекваліфікація, підвищення кваліфікації, але воно обов'язково має бути синхронізоване з системою сертифікації фахівців у тих, чи інших сферах з можливістю в обов'язковому порядку офлайнового тестування ", - вважає він.