Головна » 2013 » Листопад » 28 » Як Тесла моторс зломав прес для проведення краш-тестів?

Як Тесла моторс зломав прес для проведення краш-тестів?

Електромобіль Model S компанії Tesla Motors показав абсолютний кращий результат за весь час проведення краш -тестів, за що отримав найвищий рейтинг 5 зірок від Національної адміністрації безпеки дорожнього руху США ( NHTSA).

Незважаючи на те, що Tesla Model S виходить в кузові седан, під час краш -тесту електромобіль переплюнув всі коли-небудь тестовані позашляховики і мікроавтобуси. Підсумковий результат, який отримав Model S - 5,4 бали.

1 / 2
Електромобіль Tesla S зламав прес для проведення краш-тестів. 

Під час краш-тестів враховувалася ймовірність отримання водієм і пасажиром травм при лобовому і бічному зіткненнях, ударі ззаду і перевороті машини. Фахівці компанії Tesla Motors, коментуючи отриманий найвищий результат, пояснили, що висока безпека електромобіля обумовлена ​​особливостями його проектування. Через відсутність великого паливного бака розробники змогли подовжити зони деформації, що поглинають енергію від удару на високій швидкості. Мініатюрний, в порівнянні з двигуном автомобіля, електромотор машини розташований біля заднього моста і практично не представляє небезпеки для водія і переднього пасажира при будь-якому зіткненні. Капот Tesla S використовується як другий багажник. Компанія зміцнила кузов авто численними алюмінієвими витяжками, розташованими на бічних напрямних, щоб максимально пом'якшити удар при ДТП. Подібний принцип використовувався при створенні місячного модуля космічного корабля «Аполлон», проектованого для висадки на поверхню супутника Землі. Також гарний ефект досягається за рахунок подвійного бампера.

Для того щоб зрозуміти, наскільки Tesla Motors випередили інші автомобільні концерни, наведемо процентне співвідношення збереження обсягу водійського простору в салоні після симульованої аварії: седан Tesla S « залишив » водієві 63,5 % просторового обсягу, а Volvo S60, отримав раніше 5 зірок і до досі вважався одним з найбезпечніших авто, - лише 7,8 %.

Більш того, при проведенні тесту на продавлювання даху Model S зламав тестовий прес, що не витримав перевантаження в 4G.