Головна » Реферати » Каталог студентських рефератів » Актуальні реферати

Характеристика виробничої діяльності та вплив на навколишнє середовище нетрадиційних джерел енергіїПовна назва роботи: Характеристика виробничої діяльності та вплив на навколишнє середовище нетрадиційних джерел енергії: вітрова, сонячна, геотермальна, біоенергія і енергія океану

АНОТАЦІЯ

В даній курсовій роботі, «Характеристика виробничої діяльності та вплив на навколишнє середовище нетрадиційних джерел енергії: вітрова, сонячна, геотермальна, біоенергія і енергія океану», широко описані загальні характеристики підприємств, географічне розміщення виробництв в Україні та в світі, технологічні процеси виробництв, вплив виробництв даних галузів на навколишнє середовище і природоохоронні заходи цих галузей. Основним завданням є аналіз впливу діяльності підприємств на навколишнє середовище з метою збільшення природоохоронних заходів, що повинні здійснюватися підприємствами нетрадиційних джерел енергії.

ЗМІСТ

ВСТУП...7
1 ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ПІДПРИЄМСТВ ГАЛУЗІ...8
1.1 Вітрова……..9
1.2 Сонячна…..11
1.3 Біоенергія...12
1.4 Геотермальна…….13
1.5 Енергія океану...…14
2 ГЕОГРАФІЧНЕ РОЗМІЩЕННЯ ВИРОБНИЦТВ В УКРАЇНІ І В СВІТІ…..16
2.1 Вітрова……16
2.2 Сонячна..…18
2.3 Біоенергія...19
2.4 Геотермальна…….20
2.5 Енергія океану.......21
3 ХАРАКТЕРИСТИКА ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ ВИРОБНИЦТВА....23
3.1 Вітрова……23
3.2 Сонячна…..25
3.3 Біоенергія……...…29
3.4 Геотермальна….…30
3.5 Енергія океану...…32
4 АНАЛІЗ ВПЛИВУ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА НА НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ…36
4.1 Вітрова і Сонячна .36
4.2 Біоенергія…….…..41
4.3 Геотермальна…….41
4.4 Енергія океану...…43
5 ПРИРОДООХОРОННІ ЗАХОДИ ГАЛУЗІ…...45
ВИСНОВКИ…46
ПЕРЕЛІК ПОСИЛАНЬ НА ДЖЕРЕЛА……..….....47

УРИВКИ

Однак існують такі ресурси, які неможливо споживати нескінченно. Наприклад, нафта і газ, що з'явилися як результат тисячолітніх геологічних процесів, можуть бути повністю вичерпані нашої ненаглядної цивілізацією протягом якихось десятиліть. Підтримання і розвиток досягнутого рівня промислового виробництва, побуту, сільського господарства неможливе без споживання енергоносіїв. На допомогу приходять останні розробки, які розглядають альтернативні джерела енергії як перспективної бази для енергетики майбутнього (а також, до слова сказати, і сьогодення, про що піде мова нижче). Для нашої країни особливо актуальним, принаймні - на тлі енергетичної кризи, є альтернативне опалення (опалення з використанням альтернативних джерел енергії).

Хотите пить чистую и вкусную воду? Закажите себе ионизатор воды VESTA. С самыми передовыми функциями и технологиями, подкрепленными долговечностью и производительностью технологий Emco Tech и Samsung, Vesta GL подарит вам лучшее качество исполнения и долговечность технологий. Система двойной фильтрации Biostone гарантирует вам щелочную и ионизированную воду.
Приміром, альтернативне опалення може бути забезпечено відключенням від центральної опалювальної системи і установкою теплового насоса, твердопаливного котла або конвектора. І взагалі, альтернативне опалення в чому пов'я
зують з автономним опаленням, як більш економним та екологічно чистим способом отримання тепла, ніж, скажімо, звичні для нас котельні. Таким чином, поняття «альтернативні джерела енергії» втратило свою технологічну сутність і поступово перейшло в суто економічну сферу. Чим дешевше енергоносій, тим «альтернативних» опалення. Багато хто забуває про те, що існує абсолютно безкоштовний джерело енергії, причому такий, що в порівнянні з ним будь-які запаси нафти можуть здатися краплею в морі. Мається на увазі сонце, що живить теплом практично всі, здатне це тепло прийняти - повітря, воду, грунт, грунтові води. Сучасна наука і ринок опалювальних технологій допомагають споживачам багатьох розвинених країн (а тепер - і України) витягати це тепло на благо не тільки окремому користувачеві, але і всьому людству. Самим екологічно чистим та економним опалювальним агрегатом, що використовує низькопотенційного джерела енергії, є на даний момент тепловий насос. Завдяки своїм унікальним якостям, теплові насоси експлуатуються багатьма нашими співвітчизниками не тільки в побуті, але і на виробництві, що саме по собі вже є доброю ознакою.

  

Повна інформація про роботу

курсова робота "Характеристика виробничої діяльності та вплив на навколишнє середовище нетрадиційних джерел енергії" з предмету "Екологія". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 26.03.2013 в 10:31. Автором даного матеріалу є Сергій. З моменту опублікування роботи її переглянуто 4861 та скачано 209 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Сергій...

відмінна дипломна робота на 47 сторінок


Подібні матеріали