Головна » Реферати » Каталог студентських рефератів » Актуальні реферати

Вплив на літосферу антропогенної діяльності людиниРеферат

Курсова робота: 57 сторінок, 2 рисунки, 6 посилань на джерела.
Метою даної курсової роботи є: з’ясувати поняття грунтів, впливи на літосферу антропогенної діяльності людини, проблеми утилізації відходів, причини опустелювання земель і ерозії грунтів, погіршення фізичних, хімічних і біологічних чи економічних властивостей ґрунтів, а також проблем санітарної охорони грунтів і забруднення їх відходами.
Завданням даної курсової роботи є: вияснити ефективні способи обмеження антропогенного тиску на ландшафти , оцінити як грунти впливають на здоров’я людини.
Ключові слова: грунт, здоров’я, ерозія, антропогення діяльність, відходи.

Зміст

ВСТУП. 5
1 ЗАБРУДНЕННЯ ЛІТОСФЕРИ…..6
2 ОПУСТЕЛЮВАННЯ, ОБЕЗЛІСНЕННЯ І ДЕГРАДАЦІЯ ЗЕМЕЛЬ15
2.1 Опустелювання….15
2.2 Деградація земель.19
2.3 Види деградації ґрунтів20
3 ПРОБЛЕМА ВІДХОДІВ23
4 ПОВЕДІНКА ЗАБРУДНЕНЬ У ЛІТОСФЕРІ ТА ВПЛИВ ЇХ НА ЗДОРОВ'Я ЛЮДИНИ...30
5 КОНТРОЛЬ І УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ГРУНТІВ….38
6 ОХОРОНА ЛАНДШАФТІВ…..41
7 ДИНАМІКА ЧИСЕЛЬНОСТІ І СКЛАДУ НАСЕЛЕННЯ…...43
8 ТЕНДЕНЦІЯ РІВНЯ ОСВІТИ…..46
9 ХАРАКТЕРИСТИКА ПРИРОДНОГО РУХУ….48
9.1. Процес депопуляції.…48
9.2 Тенденції смертності і тривалості життя населення….…50
ВИСНОВКИ…..56
ПЕРЕЛІК ПОСИЛАНЬ НА ДЖЕРЕЛА.. 57

Уривки


Вплив людини на навколишнє середовище в сучасну епоху стало фактором геологічного або навіть космічного масштабу, яке перевершує всі природні сили, які коли-небудь впливали на еволюцію життя, еволюцію земної біосфери.

Практична діяльність людини на сучасному етапі розвитку біосфери призводить до порушення різних фізичних законів, пов'язаних з екологічним рівновагою в природі, зокрема принципу Ле Шательє - Брауна.

Видели ли Вы когда-нибудь рекламу в транспорте? Тогда, Вы наверное заметили, что она притягивает внимание множества пассажиров. И, действительно, реклама в транспорте - проверенная тактика, которой уже давно пользуются страны Европы. Особенность такой рекламы в том, что пассажиры в транспорте обычно ничем не занимаются, следовательно, они расположены к восприятию простой информации.
Оскільки в біосфері механізм здійснення принципу Ле Шательє - Брауна грунтується на функціонуванні систем живого, воно, це функціонування, як постулював В. І. Вернадський, служить основним регулятором загальземного процесів. В даний час дію принципу Ле Шательє - Брауна в рамках біосфери порушено. (Вважається, що цей принцип не дотримується в обуреної біоті суші і продовжує дотримуватися в невозмущенной біоті океану.)

Сьогодні відбувається відхилення кругообігу вуглецю від рівноважного доіндустріального стану. Якщо в кінці минулого століття ще відбувалося збільшення біологічної продуктивності та біомаси у відповідь на зростання концентрації вуглекислого газу в атмосфері, то з початку нашого століття це явище не виявляється. Навпаки, біота викидає вуглекислий газ, і тому біомаса її автоматично знижується. (В біоті суші відбувається скорочення маси органічного вуглецю зі швидкістю 1,1 ГТС / рік. Біота океану поглинає органічний вуглець зі швидкістю 2,3 ГТС / рік.)

  

Повна інформація про роботу

курсова робота "Вплив на літосферу антропогенної діяльності людини" з предмету "Екологія". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 21.03.2013 в 18:18. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 4098 та скачано 174 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

відмінна курсова робота


Подібні матеріали