Головна » 2013 » Грудень » 16 » Вплив спорту на розвиток людини

Вплив спорту на розвиток людини

Сучасний спорт багатосторонній це дозволяє задовольнити найрізноманітніші потреби людини. Фізкультура - це ключ здоров'я, працездатності, загартування людини. У людей, які займаються спортом, немає проблем зі здоров'ям: у них в нормі процеси обміну речовин і кров'яний тиск, добре працюють легені, вони менше піддаються стресу, краще сплять, добре виглядають. Заняття спортом затримують процес старіння, зберігають нормальну працездатність.

Займаючись спортом, людина в першу чергу зміцнює та вдосконалює свій організм, і це дуже важно.Час - півтора завжди можна викроїти для тренування. Тренування привчають нас до чіткого розпорядку дня, підвищують тонус, покращують настрій. Людина стає більш зібраним і пунктуальним http://sportelement.com.ua. Без фізкультури немислима повноцінна життя. Для дітей спорт є школою становлення характеру, розвитку емоцій, школою фізичного і духовного розвитку, надаючи можливість відточувати такі якості, як завзятість, рішучість, почуття коллектіва. Цілі, поставлені людиною, яка займається спортом, з віком змінюються. Так в молодості на перше місце ставляться чисто спортивні елементи, але з віком велике значення має оздоровчі вправи, які допомагають затримати вікові зміни. 

Одним з найголовніших компонентів здорового способу життя, при якому людина підтримує свої сили, і інтерес до життя є фізкультура. Фізична культура - це велика культура! Вона прикрашає життя, наповнює її радістю і щастям. Рік за роком спорт стає жорсткішим, розумнішими, цікавішими, і все більше число людей висловлюють до нього живий інтерес.У великому спорті все набагато складніше. Тому вплив його на розвиток людини не однозначний. Ті люди, які потрапили у великий спорт, бачать у ньому як одну, так і іншу сторону медалі. Коли йде боротьба за кращий результат, спортсмени повинні володіти вольової та емоційної підготовкою. Правила змагань побудовані на основі суперництва. Якщо не ти, то тебе. Багато що залежить від самооцінки спортсмена. Звичайно, ті, хто не уявляє собі життя без великого спорту, хто по праву вважається спортсменом з великої літери, не шукають простих, швидких і нечесних шляхів до перемоги. Тому, що вони впевнені у своїх можливостях, виробили свою позицію. Але, на жаль, це не завжди так. Деякі деколи йдуть до спортивної перемоги напролом. 

Багато переживань приносить усвідомлення того, що спортивні успіхи іноді залежать не тільки від підготовки, а й від можливих випадковостей. Останнім часом спорт стає комерційною структурою. І все частіше спортсменів незаслужено позбавляють медалей. Це ненормально, коли команда не може заплатити кошти для участі і її знімають із змагань. Тільки людина, яка навчилася переносити всі поразки і розчарування в силах впоратися з цим.