Головна » Реферати » Реферати 1 курс » Українська мова

Оголошення. Класифікація оголошень. РеквізитиОголошення – це документ, у якому подається потрібна інформація, адресована певному колу зацікавлених осіб. За змістом оголошення поділяються на два види:
     - оголошення про майбутню подію;
     - оголошення про потребу в послугах або можливість їх надання.
За формою оголошення можуть бути: писані, мальовані, друковані в газетах, журналах,, на окремих аркушах. До них належать афіші, що рекламують кінофільми, концерти, вистави тощо.
Оголошення про майбутню подію має такі реквізити:
Назва виду документа.
Текст, що містить: - дату;     - місце;     - організатора;     - зміст (порядок денний) події;   - коло осіб, які запрошуються на подію;     - умови входу (платний чи вільний).
Підпис (назва установи або колегіального органу, прізвище або посада особи, яка дає оголошення) — якщо потрібно.
Оголошення про потребу в послугах або можливість їх надання містить такі реквізити:
Назва виду документа.    
Заголовок.  
Текст.       
Адреса автора оголошення.

Поместить объявление бесплатно. Доска объявлений Slando: бесплатные объявления Киева и Киевской области.
Slando

Часто в оголошеннях цього виду на місці назви документа („Оголошення”) розміщують (для економії місця, стислості та інформаційної насиченості) заголовок, функцію якого виконує ключове слово чи словосполучення з тексту: „Найму”, „Продам”, „Потрібні”, „Робота за кордоном” тощо. Обсяг адреси визначає автор оголошення (поштова, телефакс, маршрут проїзду).
Текст оголошень обох видів може бути різним за обсягом: від максимально стислого до розгорнутого, який наближається до проспекту. Сучасні економічні відносини створюють передумови того, що часто оголошення наближаються до реклами за стилем викладу: в них використовуються риторичні звертання та запитання, оцінні, емоційно насичені слова, прикметники у формі ступенів порівняння, неповні речення тощо.


  

Повна інформація про роботу

конспект "Оголошення. Класифікація оголошень. Реквізити" з предмету "Українська мова". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 03.02.2010 в 20:24. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 29068 та скачано 311 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...