Головна » Реферати » Каталог студентських рефератів » Актуальні реферати

Аналітичні процедури в аудитіЗміст

Вступ
1.Сутність та види аналітичних процедур в аудиті
2.Аналітичні процедури як процедури оцінки ризиків
3.Аналітичні процедури як процедури по суті
4.Аналітичні процедури на заключному етапі аудиторської перевірки
Висновок
Список використаної літератури
Додатки

Вступ (уривки)

Одним із найважливіших інструментів аудиту на сучасному етапі його розвитку є аналітичні процедури, які є засобом накопичення , трансформації та інтерпретації інформації фінансового характеру, що має за мету: оцінити фінансовий стан підприємства, виявити доступні джерела коштів і визначити можливість і доцільність їх мобілізації.[3]
Практика проведення аудиторських перевірок та вивчення зарубіжної та вітчизняної економічної літератури свідчить про об’єктивну необхідність застосування аналітичних процедур на всіх стадіях аудиту ( планування, перевірки, і завершення аудиту), і це закономірно , оскільки аналітичні процедури є одним із видів аудиторських процедур. Які аудитор використовує для формування аудиторських доказів високого рівня достовірності.
У роботі розглянуто поняття та сутність аналітичних процедур в аудиті, їх характер та цілі. Наведена класифікація методів аналітичних процедур, досліджено їх використання на різних етапах проведення аудиту.
Читаете статьи по продвижению сайта, ищите ответы на форумах по оптимизации? Лучше доверьтесь в этом деле профессионалам, а это время потратьте на наполнение и развитие сайта. Оптимизация интернет сайта - очень важная часть в продвижении Ваших товаров и услуг. Не экспериментируйте, один неверный шаг и Ваш сайт может попасть под фильтр поисковых систем. Специалисты компании Seomarket оптимизируют Ваш сайт проверенными методами, предоставляя при этом финансовую гарантию.

Висновки (уривки)

Одним із найважливіших інструментів аудиту на сучасному етапі його розвитку є аналітичні процедури, які є засобом накопичення , трансформації та інтерпретації інформації фінансового характеру, що має за мету: оцінити фінансовий стан підприємства, виявити доступні джерела коштів і визначити можливість і доцільність їх мобілізації.
Отже, аналітичні процедури складаються з порівнянь, обчислень, спостережень, спрямованих на виявлення чіткого зв'язку між фінансовими та операційними даними. Подальше підтвердження або непідтвердження такого взаємозв'язку на основі перевірки фактичних даних перетворюється на ефективний аудиторський доказ, оскільки дає аудитору великий обсяг необхідної інформації і при цьому потребує набагато менше затрат, ніж проведення детального тестування.
У даній роботі зазначено, що одним з методів аналітичних процедур є регресійний аналіз. Цей метод дає змогу отримати більш точні й чіткі результати, проте використовується аудиторами вкрай рідко, оскільки його проведення вимагає спеціального програмного забезпечення та певних знань. Тому
ця сфера потребує подальших досліджень та практичних рекомендацій. Крім того, недостатньо розвиненою є тема аналізу руху грошових потоків як окремого методу аналітичних процедур. Сьогодні методи складання звіту про рух грошових потоків та його аналізу достатньо добре висвітлені з наукової точки зору, проте існує потреба певних практичних рекомендацій та доробок.

  

Повна інформація про роботу

реферат "Аналітичні процедури в аудиті" з предмету "Аудит". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 08.03.2013 в 22:50. Автором даного матеріалу є Юлія Олегівна. З моменту опублікування роботи її переглянуто 2441 та скачано 194 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Юлія Олегівна...

відмінний авторський реферат на 24 сторінки