Головна » Реферати » Каталог студентських рефератів » Актуальні реферати

Основні поняття та особливості промислового маркетингуЗміст

Основні поняття та особливості промислового маркетингу

1.1. Поняття промислового маркетингу.
1.2. Класифікація товарів у промисловому виробництві.
1.3. Напрямки промислового маркетингу.

Інформаційна маркетингова система

4.1. Поняття, форми та особливості маркетингової інформації.
4.2. Структура інформаційної маркетингової системи (ІМС).
4.3. Бази маркетингових даних.
4.4. «АСУ-маркетинг» на промисловому підприємстві.
4.5. Експертні маркетингові системи.

Уривки

Часто до аналізу тієї чи іншої маркетингової проблеми залучаються експерти – досвідчені фахівці або вчені в даній чи суміжній галузях. Однак знайти, підібрати та підготовити експертів, організувати їх працю, поставити завдання, виявити думку кожного експерта буває не під силу навіть великим фірмам. До того ж суб’єктивізм експертів часом заважає прийняти оптимальне маркетингове рішення. Тому виникає необхідність використання систем штучного інтелекту, з яких найзручнішими для маркетингу є експертні системи.
Система збору даних дані промислового підприємства, що зберігаються з допомогою ЕОМ, це фактично великі комп’ютерні довідники, то знання становлять собою структуровану інформацію, в якій виділяється отримана від досвідченого фахівця (експерта) частина. Що може бути використана для розв’язання конкретної задачі.
При побудові бази маркетингових знань до роботи залучається велика група спеціалістів, які мають відношення до певної продукції протягом всього її ЖЦ (від ідеї створення до зняття з виробництва). Саме вони пропонують способи подання та структурування інформації в базі знань з урахуванням логічних засобів побудови системної моделі, яка є образом об’єкта, що досліджується.

Надоели стандартные гудки звонка на телефоне? Выбери офигенные мелодии на звонок любого жанра: R&B и соул, блюз, транс, рок, поп и другие на music.djuice.ua. Качественное звучание мелодии звонка в разы превышает его стоимость. Загляни прямо сейчас.
Принцип роботи з експертною системою має бути простим, тому що більшість працівників, які користуватимуться нею, належать до керівного складу підприємства і, як правило, до програмування не мають ніякого відношення. Їм не потрібні методи збору і обробки інформації, що міститься в базі знань, і даних про продукцію, постачальників, споживачів, конкурентів вибере оптимальний метод аналізу ситуації та зможе запропонувати одне або декілька придатних рішень.

  

Повна інформація про роботу

лекція "Основні поняття та особливості промислового маркетингу" з предмету "Промисловий маркетинг". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 08.03.2013 в 23:04. Автором даного матеріалу є Сергій Хорольский. З моменту опублікування роботи її переглянуто 3854 та скачано 167 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Сергій Хорольский...

відмінні лекції з маркетингу на 32 сторінки


Подібні матеріали