Головна » Реферати » Реферати 2 курс » Економіка підриємства

Аналіз підприємства ЗАТ «Оболонь»Зміст

Дані про підприємство та його загальна характеристика
Виробництво
Продукція
Експорт
Технології та інновації
PEST і SWOT аналіз корпорації «Оболонь»

Висновок

Хотите купить коттедж или дом? Будьте готовы к тому, что покупка готового дома загонит Вас в определенные рамки проекта и размещения самого здания. Строительство коттеджей и домов в Киеве напротив же, поможет Вам реализовать любые запросы относительно Вашего будущего дома. Закажи строительство дома или коттеджа в GrandCity-stroy.
Компанія «Оболонь» є лідируючою та прогресивною українською компанією у секторі виробництва пива, слабоалкогольних та безалкогольних напоїв.
Частка компанії на внутрішньому ринку пива у 2008 році склала 27,6%, що забезпечило компанії високі доходи від реалізації продукції (4176 млн. грн.).
Проведений аналіз ЗАТ «Оболонь» дав змогу визначити основні напрямки стратегічного розвитку компанії.
Аналіз факторів PEST-аналізу показав, що найбільший вплив на діяльність компанії мають політико-правові фактори (найбільш вагомі: збільшення ставки акцизного збору, підвищення податкового тиску) та економічні фактори (найбільш вагомі: збільшення ціни на сировину та матеріали, наявність нестабільної ситуації на ринку сировини, в зв"язку з поглибленням економічної кризи).
Провівши SWOT-аналіз, визначили фактори внутрішнього та зовнішнього середовища які впливають на діяльність компанії. Найбільшу увагу необхідно приділити полю «слабкість і загрози» матриці можливих стратегій, щоб вплив цих факторів не призвів до погіршення стану компанії.
Споживачі достатньо обізнані про продукцію компанії та прихильні до неї, доцільно впроваджувати стратегію підтримки конкурентних переваг з метою збереження ринкової частки.
Отже, ЗАТ «Оболонь» є прикладом успішної компанії, результати діяльності якої, повною мірою залежать від ефективного стратегічного менеджменту. Стратегії ЗАТ «Оболонь» націлені на задоволення вимог та очікувань споживачів і, за рахунок цього, на утримання лідируючої позиції на ринку пива та безалкогольних напоїв, при постійній увазі до збереження навколишнього середовища та врахування інтересів зацікавлених сторін. Невід’ємною складовою частиною даних стратегій є постійне удосконалення системи управління, яка відповідає вимогам стандартів та правильне передбачення тенденцій розвитку ринку.

  

Повна інформація про роботу

індивідуальна робота "Аналіз підприємства ЗАТ «Оболонь»" з предмету "Економіка підриємства". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 20.05.2011 в 01:32. Автором даного матеріалу є Валя Коржелецька. З моменту опублікування роботи її переглянуто 8554 та скачано 860 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Валя Коржелецька...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали