Головна » Реферати » Реферати 2 курс » Мікроекономіка

Закон пропозиції і його дія    Зміст

 

 

1.     Закон пропозиції і його дія.

2.     Ринково-продуктова стратегія фірми в короткостроковому періоді часу на ринку з монополістичною конкуренцією.

     Список використаної літератури.

Уривок


1. Закон пропозиції і його дія.

 

     Ринкова економіка це складна система, яка  утворюється з великої кількості взаємопов’язаних та взаємообумовлюючих елементів. Центральне місце у ній займає механізм взаємодії попиту і пропозиції, що визначає рівноважну ціну та оптимальний обсяг виробництва. Невід’ємною складовою цього механізму  є закон пропозиції. Саме закон пропозиції визначає і пояснює поведінку виробників продукції. Тому зрозуміла важливість цієї теми.

     Ринкова пропозиція – кількість товару, яку виробники можуть та готові продати за даного рівня ціни. На пропозицію впливає кілька чинників, але найважливішим є ціна. Обсяг пропозиції знаходиться у прямій залежності від рівня ціни, тобто чим вища ціна, тим більша пропозиція товару, і навпаки. Характер даної залежності і називають законом пропозиції. Залежність пропозиції від ціни називають також функцією пропозиції від ціни, яка виражається рівнянням: Q=f(P), Q – обсяг пропозиції, P – рівень ціни.

     Графічно зміна обсягу пропозиції залежно від ціни відображається у русі по кривій пропозиції у той чи інший бік (показано стрілками, мал. 1.1). За певного рівня ціни пропозиція даного товару на   ринку зникає (ціна не покриває навіть витрат виробництва).

  

Повна інформація про роботу

реферат "Закон пропозиції і його дія" з предмету "Мікроекономіка". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 30.05.2010 в 04:05. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 1377 та скачано 685 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали