Головна » Реферати » Реферати 3 курс » Економічний аналіз

Товарні запасиЗміст

1. Економічна сутність товарних запасів торгівельного підприємства
2. Аналіз товарних запасів
2.1. Аналіз товарних запасів та товарооборотності
2.2. Аналіз стану товарних запасів
2.3. Планування товарних запасів
3. Економічна характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
3.1. Стан товарних запасів магазину
3.2. Товарні запаси
3.3. Аналіз  людських ресурсів
3.4. Аналіз продуктивності і якості праці
3.5. Аналіз валового доходу
3.6. Загальна оцінка фінансового стану

Висновок
Додатки
Список використаної літератури

Висновок

Загальна потреба в товарах повинна бути забезпечена ресурсами за рахунок наявних товарних запасів та надходження товарів з централізованих та децентралізованих джерел. Необхідною умовою економічно обґрунтованого планування роздрібного товарообігу та планом реалізації товарів. Сума товарного забезпечення складається з сум реалізації товарів за рік та різниці в товарних запасах на початок та кінець запланованого періоду.

Хотите недорого отдохнуть и подлечиться в Трускавце? Санаторий Янтарь - лучшее решение: лечение (по назначению лечащего врача), трехразовое питание, проживание в номере. Проводиться лечение и диагностика болезней мочекаменное и желчекаменной систем, лечение болезней почек, печени, обмена веществ, а также многих других заболеваний.

Якщо сума товарних запасів на кінець запланованого періоду залишається порівняно з їх сумою на початок періоду, то обсяг надходження товарів буде дорівнювати обсягу їх реалізації.
Якщо ж сума товарних запасів на кінець запланованого періоду збільшується (зменшується) порівняно з їх сумою на початок періоду, то обсяг надходження товарів буде більше (менше) обсягу їх реалізації на суму збільшення (зменшення) товарних запасів.

При визначення товарних запасів на початок на кінець запланованого періоду передбачається можливе залучення в товарообіг наднормативних запасів окремих товарів, що є додатковим джерелом товарного забезпечення плану роздрібного товарообігу.

Аналіз стану товарних запасів повинен розкрити причини недоліку (дефіциту) товарів або затоварення (надлишку). На основі проведеного аналізу розробимо рекомендації раціонального використання товарних запасів.

У випадках затоварення звичайно проводять наступні заходи:
- перерозподіл товарних запасів між торговельними підрозділами;
- продаж надлишкового товару за межами міста або району;
- застосування активних форм торгівлі (виставки-продажу, ярмарку й т.д.);
- уцінка товарів й ін.

  

Повна інформація про роботу

реферат "Товарні запаси" з предмету "Економічний аналіз". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 30.05.2010 в 03:53. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 4161 та скачано 838 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали