Головна » Реферати » Реферати 3 курс » Менеджмент

Бізнес план готельного комплексу «Millennium»Назва підприємства: готельний комплекс «MILLENNIUM»

Категорія: 3***

Адреса: Україна, Закарпатська область, м. Рахів, вул. Миру 48

Форма власності: приватна

Режим роботи:
- ресторан з 8:00 до 23:00
- готель цілодобово
- нічний клуб з 18:00 до 6:00
- більярд-клуб з 12:00 до 00:00
- сауна і басейн за замовленням

Сезонність:високий сезон в зимній і літній період

До послуг відвідувачів:
→ номери з усіма вигодами
- економ
- двомісні номери напівлюкси
- одномісні однокімнатні напівлюкси
- президентський апартамент
→ закарпатська кухня
→ автостоянка
→ нічний клуб
→ дискотека
→ більярд-клуб
→ сауна і басейн
→ відпочинок на свіжому повітрі з виїздом на гірськолижні підйомники
→ екскурсії по історичних місцях
→ та інші

Готель приймає замовлення на проведення корпоративного відпочинку, ділових зустрічей, урочистих подій, а також святкових бенкетів.
В готелі є ресторан “Мрія» (2 зали) на 100 місць, автостоянка, нічний клуб, більярд-клуб, сауна, басейн.
Готельні послуги, що надаються даним підприємством відповідають вимогам таких нормативних документів як Закон України “Про захист прав споживачів”;Закон України “Про туризм”; ДСТУ 4268:2003 “Вимоги до засобів розміщення”; ДСТУ 4269:2003 “Вимоги до готелів усіх категорій”; Стандарти ISO серії 9000.
Керівництво поточною діяльністю готелю здійснює правління, головою якого є генеральний директор (директор). Однак крім правління, у практиці підприємств конкретне оперативне управління здійснюють штатні органи управління і лінійних керівників виробничих підрозділів. Організація такого управління будується на основі внутрішніх документів (положень, стандартів, регламентів).
На підприємстві працює 89 чоловік з них: служба прийому і розміщення – 6 чол., господарська служба – 15 чол., служба hauskeeper – 10 чол., фінансово-економічна служба – 6 чол., інженерно-технічна служба – 8чол., служба маркетингу та реклами – 2чол., кадрова служба -2чол., ресторан – 22чол., розважальна сфера – 14чол..

  

Повна інформація про роботу

індивідуальна робота "Бізнес план готельного комплексу «Millennium»" з предмету "Менеджмент". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 12.05.2011 в 16:31. Автором даного матеріалу є Vita (vitanevod@yandex.com). З моменту опублікування роботи її переглянуто 3841 та скачано 281 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Vita...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали