Головна » Реферати » Реферати 5 курс » Дипломні роботи

Борошняні кондитерські виробиЗміст

Вступ
1. Організація робочого місця продавця
2. Борошняні кондитерські вироби: класифікація, асортимент, пакування, зберігання.
3. Інструменти і прилади для продажу борошняних виробів
4. Правила охорони праці під час роботи з касовим апаратом
5. Охорона праці на робочому місці продавця
Висновок
Література
Додаток А
Додаток Б
Додаток В
Додаток Г
Додаток Д

Вступ

Кулінарія, кухарське діло, звичаї столу – найважливіша частина побуту. Усе навколишнє коло нас з дитинства – житло, вогнище, посуд, начиння, харчування – зберігають пам'ять наших предків.
Страви виникли колись дуже давно, в залежності від образу життя і від особливості продуктів, пройшли крізь століття й дійшли до нас як стародавні рецепти. Подальший розвиток кухарського мистецтва дозволив ще більше розширити асортимент сучасних кулінарних рецептів.
Історія розвитку української кухні має тісний зв’язок з кухнею інших слов’янських народів. Кожна народна кухня, використовує одну і ту ж сировину, яка додає стравам свій особливий смак. Це зумовлено такими факторами, як набір вхідних продуктів, спосіб обробки і подавання страви до столу. Кулінарні рецепти, створені народами, не випадкові і мають певне призначення. Так, більшість рецептів розраховано для звичайного, буденного харчування. Чимало рецептів – для вишуканого пригощання, для святкового столу.
Кондитерські вироби — це вироби, велика частина яких складається з цукру або іншої солодкої речовини (меду, ксиліту, сорбіту), а також патоки, різних фруктів і ягід, молока, вершкового масла, какао-бобів, ядер горіхів, муки і інших компонентів. В основному це солодкі продукти, що відрізняються приємними смаком та ароматом, красивим зовнішнім виглядом, високою харчовою цінністю, калорійністю і гарною засвоюваністю.
Всілякі кондитерські товари підрозділяють на дві групи: цукристі і борошняні. До цукристих відносять фруктово-ягідні вироби, карамель, драже, шоколад, какао-порошок, цукерки, ірис, халву і східні солодощі типу карамелі і цукерок. До борошняних кондитерських виробів відносять печиво, пряники, вафлі, кекси, ромові баба, рулети, борошняні східні солодощі, торти, тістечка.
Асортимент кондитерських виробів, що виробляються в нашій країні, всілякий, безперервно змінюється і налічує близько 5000 найменувань.
Харчова цінність кондитерських виробів обумовлена наявним в них комплексом необхідних організму людини речовин (вуглеводів, білків жирів, мінеральних речовин, вітамінів і ін.).
Основними напрямами в розробці нового вигляду кондитерських виробів є вдосконалення асортименту товарів для дитячого і дієтичного харчування, збільшення кількості білка, зниження вмісту вуглеводів, і в першу чергу цукру. У зв'язку з тим, що білок є не лише повноцінним, але і дефіцитним компонентом продуктів харчування, на сучасному етапі ведеться дослідження нового вигляду сировини, який містить в своєму складі білок, може бути успішно використане у виробництві кондитерських виробів (молоко і молочні продукти, соя, глютен кукурудзи, напівзнежирена маса насіння соняшнику, борошно і ін.). Для підвищення біологічної цінності виробів використовують також таку коштовну сировину, як плоди і овочі. З метою збереження білка, вітамінів, ферментів і інших біологічно-активних речовин знаходяться також нові технологічні процеси виробництва кондитерських виробів.
Знаете ли Вы, что является одним из атрибутов истинной домохозяйки? Это красивая дорогая посуда. Купить посуду киев сегодня не проблема, а вот выбрать посуду в нужном ассортименте и количестве - здесь нужен особый подход. После того, как Вы ознакомитесь с советами настоящих куховаров, купите такую же посуду на http://promaster.ua.

Висновок

Спираючись на віковий кулінарний народний досвід, сучасні кухарі винаходять нові страви, кондитерські вироби, що відрізняються вишуканістю смаків і форм, використовуючи, а не перекреслюючи традиційні. Вироблена віками смакова культура настільки стабільна, що навіть запозичені в інших народів страви завжди пристосовувалися до стереотипів місцевого харчування, перероблялися і по-своєму вдосконалювалися. Серед слов'янських кухонь українська користується широкою популярністю. Вона давно одержала поширення далеко за межами України, а деякі блюда української кухні, наприклад борщі і вареники, ввійшли в меню міжнародної кухні.
Як і всяка кухня з багатим історичним минулим, українська кухня в значній мірі регіональна. Так, західноукраїнська кухня помітно відрізняється від східноукраїнської. Вплив турецької кухні на буковинську, угорської на гуцульську і росіянки на кухню Слобідської України не підлягає сумніву: найбільшою розмаїтістю відрізняється кухня Центральної України, особливо областей центра Правобережжя. Популярний на Україні борщ має масу різновидів, практично в кожній області його готують по своєму, особливому рецепті.

Література

1. Технологія виготовлення кондитерських борошняних виробів. Г.П Зайцева, Т.М. Горпинко.: К.-1998.-656 с.
2. Домашняя выпечка. С Парунова, С. Груздова, 1998.
3. Волшебное тесто- Ростов Н-Д: издательство «Феникс», 2001 г.
4. Устаткування підприємств громадського харчування. П.Н. Саэнко, Т.Д. Волошенко.:К.-2000.
5. Технологія приготування борошняних кондитерських виробів” Н.Г.Ботейкіс.
6. Організація підприємства на ПМХ” Л.А. Радченко. Ростов на Дону 2005 р.

  

Повна інформація про роботу

дипломна робота "Борошняні кондитерські вироби" з предмету "Дипломні роботи". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 22.04.2011 в 16:25. Автором даного матеріалу є santifik. З моменту опублікування роботи її переглянуто 8218 та скачано 212 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

santifik...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали