Головна » 2010 » Липень » 2 » Найбільш курйозні пограбування банків

Найбільш курйозні пограбування банків

1. Рейхсбанк, 1945

Багато ходить чуток про німецький золоті (так само, як і про золотий запас СРСР), та все ж факт залишається фактом - як раз золота і не виявилося в Рейхсбанк після поразки Німеччини у Великій Вітчизняній Війні.

У цьому банку перебувала велика частина скарбів Німеччини, у тому числі і майже весь золотий запас цієї країни. Експерти стверджують, що там же знаходилися найбільші цінності, привезені фашистами з інших країн.

Так от, після офіційного обстеження банку там нічого не виявилося. Вірніше, виявилося, але це була вже дрібниця порівняно з тим, що зберігалося спочатку. Загальна сума викрадених скарбів складала близько 3340 млн доларів. Швидше за все, це було декілька пограбувань, скоєних різними людьми в різний час - але факт залишається фактом: майже 3,5 мільярдів доларів не дорахувалися.

Не понимаете людей, которые обожают аниме? Вы спрашиваете их, почему, а они отвечают: "А ты посмотри, и поймёшь!". Действительно для начала стоит попробовать, а потом уже делать выводы. Самые последние и просматриваемые аниме Вы можете посмотреть на http://allfilmonline.net. Все серии аниме собраны в удобном онлайн проигрывателе.

2. Банк Knightsbridge, Лондон, 1987 рік

Одне з найбільш великих пограбувань банків було скоєно всього двома людьми. 12 липня 1987 двоє невідомих увійшли в банк нібито для перевірки своїх осередків. Охорона поставилася неуважно до таких відвідувачам (адже клієнти як-не-як), і злочинцям вдалося пронести з собою зброю.

У результаті охорона була нейтралізована, а злочинці повісили табличку "Депозитарій тимчасово закрито", і почали набивати кишені цінностями. Звичайно, це образний вислів, адже 174 млн доларів ні в які кишені не влізе.

3. Центральний банк Бразилії, м. Форталеза, 2005

У цьому випадку грабіжникам вдалося винести понад 69 мільйонів доларів. Пограбування було скоєно за допомогою підкопу. Був знятий будинок, що знаходиться поряд з банком, і з нього грабіжники почали рити тунель. Це були справжні професіонали, які навіть забезпечили примусову вентиляцію тунелю, і провели світло.

За одні вихідні злочинці стали багатшими на 69 мільйонів доларів. Вони вкрали близько 3,5 тонн цінностей. Цікаво, на чому все це було вивезено?

4. Банк Англії, Кент, 2006

Заповзятливі злочинці, переодягнуті поліцейськими, зупинили машину менеджера цього банку, повідомивши, що його дружина і син викрадено і є заручниками. Природно, менеджер надав злочинцям сприяння, після чого всі вони приїхали до банку. Без шуму і пилу було викрадено приблизно 92500000 доларів.

5. Banco Andalucia, Іспанія, 1982 рік

Це взагалі саме курйозне пограбування зі списку. Троє молодих людей, включаючи двох юнаків та дівчину, зняли кімнату в готелі міста Марбеллі. Стіна кімнати прилягала прямо до стіни депозитарію Banco Andalucia.

Що зробили молоді люди? Правильно, розібрали стіну готелю та депозитарію банку, і винесли більше 15 мільйонів доларів.