Головна » 2013 » Червень » 10 » Підготовка до іспиту за 2 дні

Підготовка до іспиту за 2 дні

Якщо до іспиту залишилося два дні, не панікуйте, а зберіться, і спробуйте відповісти на такі питання: який предмет вчити і за якими матеріалами (Інтернет, конспекти, підручники), яким чином вчити (писати шпаргалки, зубрити, читати), чи потрібно вчити взагалі? За допомогою відповідей на ці питання підготовка до іспиту стане набагато простіше. Для початку визначтесь, якими джерелами інформації ви володієте.

Якщо у вас купа підручників з предмету, виберіть один. Краще, якщо є підручник або короткий курс лекцій того викладача, до якого ви ходите на лекції. Ідеальний варіант, якщо у вас є конспект. Якщо предмет, який належить скласти - технічний - зверніть увагу на формули. Запам'ятайте складові, які їх утворюють і їх розшифровку.

Якщо немає ні конспекту, ні літератури, пошукайте в Інтернеті. Для цього потрібно мати хоча б питання, інакше пошук займе більше часу, сама підготовка до іспиту. Якщо ваші знайомі вже складали іспит цього викладача, спробуйте дізнатися у них, за яких тем він більше запитує, якою літературою бажано користуватися і т.д.

Як же вчити предмет, якщо часу мало? Навіть якщо часу в обріз, витратьте його все на підготовку. Як би ви не відтягували момент, вчити доведеться все одно. Примусьте себе це зробити. Не потрібно звичайно трудитися без перерви. Розбийте кількість квитків за часом. Вивчили певну кількість - зробіть паузу.

Знаете, какой на сегодня лучший выбор для семейного досуга? Настольный футбол. Это очень увлекательная игра, которая пробуждает азарт, поднимает настроение, дарит огромный заряд позитивной энергии и адреналина. Добавьте красок своему досугу.

Краще не готуватися до іспиту з другом або подругою - тільки будете постійно відволікати один одного. Як же краще засвоїти матеріал для іспиту? Це особиста справа кожного. У когось краще зорова пам'ять, у когось - слухова. Комусь достатньо просто прочитати. У будь-якому випадку зубріння - не кращий варіант.

Спробуйте запам'ятовувати матеріал за допомогою асоціацій. Так можна запам'ятовувати і дати - спробуйте пов'язати їх з якимись особистими подіями. Запам'ятати формули - не проблема! Придумайте слово до кожної букви формули - вийде якесь смішне пропозицію. Коли вчіть ухвалу, не намагайтеся визубрити його. Запам'ятайте його для себе своїми словами. Головне - зрозуміти суть визначення, показати викладачеві, що ви володієте матеріалом і розумієте про що йдеться.

Є кілька видів пам'яті: зорова, слухова, моторна. Якщо у вас більше розвинена зорова пам'ять - ефективніше читати матеріал. Якщо у вас краще моторна пам'ять - пишіть шпаргалки. Це дуже корисно, навіть якщо ви не будете їх використовувати.

Увечері відпочиньте. Забудьте про іспит і просто розслабтеся. Зробіть те, що хочете. Сходіть в гості до подруги, почитайте книгу або подивіться фільм.

Перед сном можете переглянути матеріали іспиту: згадайте зміст питання в загальних рисах, дивлячись на заголовки.

Головне - лягайте раніше і добре виспіться. Хороший відпочинок - краща підготовка до іспиту!