Головна » 2013 » Жовтень » 27 » Правила вибору репетитора

Правила вибору репетитора

Життєві обставини завжди не однозначні. Є ситуації, коли в пошуках необхідних додаткових знань нам потрібен помічник, порадник, Учитель ім'я якому - Репетитор. Репетитор, природно, не зможе замінити власні інтелектуальні зусилля, але до вибору людини, який допоможе освоїти нові знання слід підійти з усією відповідальністю.

Хотите, чтобы рабочий стол Вашего компьютера был индивидуальным? Уникальные темы на рабочий стол - вот, что Вам нужно. Widefon.com располагает огромным количеством тем для рабочего стола, которые можно скачать абсолютно бесплатно.

Перше і найважливіше умова - професіоналізм. Немає сумнівів, що наявність великої кількості дипломів, сертифікатів та посвідчень говорить про те, що людина отримувала великий обсяг теоретичної підготовки. Але, при цьому, слід мати на увазі, що наявність документів такого роду не є гарантією високого рівня якості викладання. Варто витратити час і поговорити з його попередніми учнями про результати спільної роботи, про використану методиці навчання, матеріалах і посібниках.

Додатковим приводом до роздумів повинна стати ясність і доступність мови до розуміння звичайної людини, вірніше відсутність таких якостей. Використання вузькоспеціальних термінів, витіюватих фраз серед людей, які не є професіоналами в цій галузі, найчастіше свідчить не стільки про професіоналізм, скільки про бажання перебільшити свою значимість і підвищити ціну за свої послуги. Майстер своєї справи завжди робить поправку на аудиторію і легко може розповісти навіть про найскладніші аспектах своєї роботи доступним і простою мовою. З обережністю слід поставитися до тих кандидатів, які легко йдуть у розлогі міркування, далекі від теми розмови. Це загрожує втратами часу і грошей.

Інформація про те, що робочий день наставника повністю зайнятий уроками, повинна насторожити, тим більше, якщо пропонується стати далеко не першим учнем за день. Ефективність викладання після 3-4 уроку в перебігу дня значно знижується. Крім того, необхідно мати на увазі, що проведення занять вимагає не тільки предметної підготовки самого викладача, а й час на аналіз результатів і вироблення подальшої стратегії. Які ж можуть бути думи після п'ятого чи шостого за рахунком учня?

Перед прийняттям остаточного рішення варто домовитися про пробному уроці або відвідати заняття з іншим учнем. Це дасть можливість скласти враження про стиль роботи викладача, доступності пояснень, хоча перше враження і вважають оманливим.

Успіхів в освоєнні нових горизонтів !