Головна » 2013 » Жовтень » 15 » Дев'ять заповідей новачка

Дев'ять заповідей новачка

Поки пошук роботи триває, здається, що найважливіше просто знайти її, і мало хто замислюється над тим, що «знайти роботу» це тільки півсправи, куди складніше втриматися на новому місці. А якщо сумніваєтеся, згадайте про випробувальному терміні - недарма, адже його придумали. Іноді, новачкові доводиться навіть поступитися деякими власними звичками, але як результат - постійне робоче місце - і, воно того варто.

Планируете записаться на курсы английского в киеве? Курсы Newstream Center - это занятия в малочисленных группах (3-6 человек), широкий выбор учебных программ, "нормальная" стоимость обучения. Цель обучения Newstrem Center - не только научить Вас, не просто передать свои знания, а ввести Вас в тот мир, который называется «Английский язык».

- Не проявляйте характер

Небагато людей, відразу на новому місці можуть відчути себе «у своїй тарілці », і певна дратівливість спочатку цілком доречна. Не по душі може бути багато, але завдання знову прийшов - приховувати своє невдоволення.

- З начальством не сперечаються

Не варто відразу демонструвати свій невгамовний творчий потенціал і, безсумнівно, багатий внутрішній світ, вступаючи в диспути з керівництвом, всіляко доводячи свою правоту - відкладіть це до кращих часів, а поки, краще виявити свої навички і професіоналізм, бездоганно втілюючи в життя доручені завдання.

- Тримайте свій « статут» при собі

Оптимізувати робочі процеси на новому місці похвально, але не треба прагне до всього негайно. Озирніться для початку. Повчання і гострі коментарі новачка найчастіше сприймаються « в багнети », зате освоївшись, компанія оцінити співробітника, багатого на ідеї.

- Не беріть більше, ніж дають

Не варто з розгону дивувати начальство власної казкової працездатністю, і невтомною готовністю вхопитися за будь-яку справу. Незадоволений шепіт колег за спиною не змусить себе довго чекати, та й начальник може залишитися незадоволеним, угледівши в такій поведінці бажання вислужитися.

- Погоджуйтеся і посміхайтеся

Потрібно бути готовим, що спочатку, на вас можуть покласти чужі обов'язки. Але, навіть якщо займатися відправкою факсів або купівлею газет вам категорично не подобається, та й посаду цього не передбачає, вступати в конфлікт не варто - і це теж пройде.

- Приходьте і йдіть вчасно

Не спізнюватися - в ​​принципі відмінна звичка, вона згодиться в будь-яких обставинах, але на перших порах пунктуальність на новому місці особливо важлива. Що ж до закінчення роботи, то тут треба уважно спостерігати за колективом і робити те ж саме.

- Не базікайте по телефону

Особисті розмови вести по робочому телефону, і в робочий час - категоричне табу ! Тільки в крайньому випадку і тільки по суті. Мобільник - не вихід. Дзвінок буде дратувати колег, а до бесіди стануть прислухатися. Вести розмови по мобільному в коридорі ще гірше - характеризує людину, як замкнутого і скритного.

- Відпочивайте оффлайн

Не варто на новій роботі відразу приступати до установки програми онлайнового спілкування, так само, як і захлинаючись розповідати про неї своїм друзям по електронній пошті. Компанії скрупульозно стежать за тим, що робить на своєму комп'ютері співробітник, особливо новий, нерідко навіть читають його особисте листування.

- Слідкуйте за одягом

Нових співробітників, на перших порах, розглядають особливо пильно - у що одягнений, у що взутий, як у всьому цьому виглядає. Одягатися краще нейтрально ( акуратно, непомітно, в чисту і відпрасовану одяг ) - не треба приводів для обговорення зовнішнього вигляду.