Головна » 2013 » Листопад » 2 » Питання актуальності професій

Питання актуальності професій

Яка професія затребувана в нинішній час ? Цим питанням все більше і більше задається молодь. Звичайно ж, хто захоче витратити п'ять років своєї молодості, цього прекрасного періоду життя даремно, щоб потім закинути свій диплом і піти на ринок, в супермаркет чи, в кращому випадку, в автомайстерню ? Тут-то все і починають думати : " У якої послуги ( чи товару ) буде попит постійно У чому завжди буде мати потребу людство ? ». Далі зазвичай йдуть суперечки: кожен тягне покривало на свій бік. Економісти вважають, що поки існує ринок і торгівля - вони завжди будуть затребувані. Юристи вважають, що права, закон, порядок теж завжди будуть, так як вони з'явилися з виникненням відносин людей. Інженери можуть, звичайно, сказати, що на вулиці XXI століття - століття нанотехнологій, інженерії, автоматизації та робототехніки. " Куди ж без нас людству ? " - Заявили вони. А педагоги і медики взагалі скажуть : " Розслабтеся, хлопці, що ви робили, якщо були б не навчені і хворі? ».

Планируете зарегистрировать торговую марку? Для начала Вы можете заполнить заявку на бесплатную проверку торговой марке на сайте http://www.tm-reg.ru/. Вы узнаете, сколько будет длиться процедура регистрации и сколько она стоит. Все данные Вы получаете в готовом, сформированном отчёте, с рекомендациями.

Часто при виборі галузі роду діяльності молодь задається ще таким питанням, а скоріше підрахунком - скільки вже існує в його місті, країні тих чи інших спеціальностей. І далі напрошується питання: якщо багато одних, чи варто вчитися на них, щоб потім бути не затребуваним ? Зараз часто чутно невдоволення людей, наприклад, з приводу юридичних контор - мовляв, стільки їх уже відкрито, на кожному розі. Або з приводу приватних стоматологий і клінік. А про програмістів кажуть, що їх вже розвелося стільки, що вже кожен третій - програміст. Або відкриваєш газету, а там кожне друге оголошення - репетитор, викладач. Справа як раз таки в тому, що насправді економістів, лікарів, програмістів, нотаріусів, викладачів - дуже багато. Але реальних фахівців у своїй справі - одиниці. Так, так - одиниці. Людей, які знають свою справу, дуже мало. І не важливо, хто ти - технік, гуманітарій, важливо те, як ти знаєш свою справу. А так як упор робиться на тому, фахівець ти своєї справи, то питання : "Яка сфера діяльності в наш час важлива" - Треба перефразувати взагалі по -іншому: "Спеціаліст Чи ти своєї справи ? ». Тому, якщо ти п'ять років протирав штани, не треба потім голосити на батьків, друзів, себе, що ти вибрав таку спеціальність, професію, яка не затребувана. Професія затребувана, а от ти за свого байдужого ставлення, на жаль, немає. Якщо по закінченню математичного ВУЗу не знаєш математику, то і репетитор з алгебри не допоможе.

Так що сміливо можна сказати, що не важливо, ким ти будеш або вже є, на кого ти вчишся або ким ти працюєш, важливо те, чи є тією одиницями фахівців, які знають свою справу. Тому свої дорогоцінні п'ять років своєї молодості ти не витратиш даремно, не залежно від вибору спеціальності, якщо поставишся до навчання серйозно, і будеш вкладати в процес навчання свій час, працю, старанність, ну і, звичайно ж, свою голову. У виборі професії не помилишся, якщо до навчання серйозно поставишся !