Головна » 2013 » Листопад » 2 » Біотехнології підкорюють природу

Біотехнології підкорюють природу

Уривки

Людина завжди намагався підлаштувати природу під себе і свої потреби. І кращим інструментом у цій справі вкотре показала себе наука . Тепер вчені сміливо заявляють, що можуть підпорядкувати природу на клітинному рівні.

Выбираете влагоустойчивый линолеум? КВС-Центр располагает широким ассортиментном линолеума днепропетровск, который благодаря плотной вспененной основе гарантирует максимальную комфортность и великолепную влагоустойчивость. Легкость ухода за материалом исключит любые проблемы - под ногами вы ощутите уютную теплоту и мягкость.

Суть нової розробки полягає в тому, що ДНК використовується для контролю хімічних реакцій і дозволяє конструювати необхідні молекули, що володіють заданими властивостями. Як відомо, саме ДНК дозволяє кодувати інформацію, потрібну для синтезу білка. Саме за допомогою цього механізму і стало можливим контролювати поведінку клітин на базовому рівні.

Вчені описують хімічну систему математичною мовою, а потім пускають в хід ДНК, за допомогою якого проводяться обчислення і необхідні хімічні операції над клітиною . Теоретично, за допомогою такої технології можна « зібрати » організм, який буде володіти заданим зовнішнім виглядом і заданими особливостями, все буде можливо запрограмувати аж до дрібниць, наприклад реакції на різні речовини.

Однак, зараз поки складно уявити, до чого таке відкриття може привести. Чи зробить це життя людини легше, або, навпаки, створить нові завдання ? Та й чи не рано людям втручатися в такі тонкі механізми? Адже природа так не любить абсолютного контролю, тим більше з боку одного зі своїх же творінь.