Головна » 2013 » Липень » 28 » Помилки при вивченні англійської мови

Помилки при вивченні англійської мови

Найбільш затребувана мова - це англійська. Тому сьогодні розроблено безліч методик, курсів, програм, які дозволять в рекордно короткі терміни вивчити англійську.
Якщо у вас є мета вивчити англійську мову, то для початку вам потрібно визначитися. Який рівень володіння мовами вам потрібен? Від цього і варто «танцювати» при виборі методики або курсу.

Знаете ли Вы, что ежедневная влажная уборка не изменяет обстановку? Сразиться с нечистым воздухом сможет только очиститель воздуха. Купить высококачественные воздухоочистители можно в интернет магазине Фокстрот.

Однак є певні типові помилки, які зазвичай допускають новачки. Вони такі:

1. Навчання з упором на переклад. Однак може бути й так, що людина буде добре говорити, а от перекладати йому буде складно. Такі знання потрібні тільки професійним перекладачам.

2. Упор на граматику. Але знання граматики не завжди є показником володіння мовою.

3. Переклад пропозиції по частинах. У результаті можна втратити сенс пропозиції.

4. При перекладі звертається увага на одне значення слова. Потрібно дивитися всі значення.

5. Знання слів не говорить про знання мови. Важливо розуміти і знати всі словоформи.

6. Зазубрювання слів. Потрібно запам'ятовувати слова в тексті, а не вчити їх машинально. Все має бути на рівні розуміння.

7. Втрачається інтерес до навчання, якщо з першого разу не запам'ятовується. Особливість пам'яті у кожного індивідуальна. Це не говорить про те, що ви не маєте здібностей до мов.

8. Мало читання. Намагайтеся більше читати літератури, навіть якщо ви і не все розумієте. Це найбільш оптимальний спосіб вивчення мови.

Пам'ятайте про те, що такі речі, як знання мови і навчання мові принципово різні. Потрібно знати, як правильно вживати слово. Не втрачайте час на теоретичні знання, працюйте над практикою. Не варто боятися помилятися. Саме страх перед можливою помилкою ставить мовний бар'єр.