Головна » 2013 » Травень » 1 » Приватний дитячий садок: плюси і мінуси

Приватний дитячий садок: плюси і мінуси

Сьогодні в муніципальний дитячий сад може потрапити не кожен. Можливо він знаходиться занадто далеко від будинку, а або немає місць для дитини. Як же бути молодим батькам? Зазвичай на допомогу приходить няня. Але є істотні плюси і в приватному дитячому садку. Найчастіше подібні установи відкриваються в квартирі, де обладнуються спальня, їдальня та ігрова кімната.

Приватний дитячий садок - це невеликий простір, в якому знаходяться п'ять-шість дітей. При цьому не завжди одного віку. Найчастіше подібні установи відкриваються на базі квартири або будинку, де обладнується спальня, їдальня та ігрова кімната. Як правило, в групі є діти вихователя. У цьому випадку жінці доводиться сидіти зі своїми дітьми і паралельно наглядати за сусідськими.

Плюси приватного дитячого садка

Маленька група - зручне виховання. Можна легко контролювати всіх дітей, чого не завжди можна добитися в муніципальних установах, також можливий ремонт квартир львів. Також важливо, що до кожної дитини існує індивідуальний підхід.

Батьки самі можуть вирішувати, які заняття будуть оптимальні для їх чада. Зазвичай запрошуються тільки ті педагоги, які обрані на спільних зборах. Їх кількість, а також тривалість занять буде регулюватися за бажанням.

Графік роботи приватного дитячого саду може бути різний. Батьки самі вибирають, о котрій приводити дитину. Також можна домовитися про те, що забирати будуть в різний час.

Приватний дитячий садок іноді працює і у вихідні. А ще в деяких місцях можна залишити дитину з ночівлею, і при цьому знати, що він буде мати відповідний догляд та догляд.

У маленьких групах діти рідше хворіють, ніж у великих. Менше епідемій на рік, а значить, і менше лікарняних. Але при першому ж кашлі вашого малюка попросять забрати, щоб він не заражав оточуючих.

Мінуси приватного дитячого садка

Більшість домашніх дитячих садів не має ліцензії. Для її отримання потрібно пройти багато формальностей, на які люди не йдуть. Тобто немає контролю над якістю харчування, ніхто не стежить за вихователями. А головне, що ніхто не несе відповідальності за дитину.

Серед мінусів - вартість. Зазвичай вона в два-три рази більше, ніж у міських садах, але індивідуальний підхід того вартий.

Якщо дитина не знайшла спільної мови з іншими дітьми або з вихователем, то не буде можливості перейти до іншої групи, так як їх просто немає, а значить в разі конфліктів доведеться покинути заклад.

Важко контролювати процес перебування в цьому місці. Якщо батьки працюють, їм не вдасться випадково зазирнути вдень, щоб перевірити, чим зайнятий їхній малюк. У державних установах є безліч фахівців, які регулюють день дитини, не дають вихователям розслаблятися.

Крім приватних дитячих садів, сьогодні організуються центри, в яких можна залишити дитину на час. Так само в них проводиться навчання, дитячі свята та індивідуальні заняття з психологами, логопедами та іншими фахівцями.

Який дитячий садок обирати для вашого малюка - вирішувати тільки вам. Головне, що можливостей з кожним роком стає все більше.