Головна » 2013 » Квітень » 14 » Професія зварювальника

Професія зварювальника

Опис професії зварника

В останні роки спостерігається нестача робочих з професією зварника. Практично жодне виробництво не обходиться без зварювальних робіт. Хоч ця професія не настільки популярна сьогодні серед молоді, але потреба в хороших майстрів не зменшується ні в нашій країні, ні за кордоном.

Зварювальник - це робоча спеціальність, затребувана на виробництві. Даний вид діяльності має на увазі з'єднання пластмас і металів без будь-яких кріпильних пристосувань і деталей. Ця професія вимагає високого рівня відповідальності, оскільки термін експлуатації всілякої техніки, стійкість і довговічність будівельних конструкцій безпосередньо пов'язані з якісно виконаною роботою зварювальника. Саме завдяки зварюванні металеві елементи будуть надійно з'єднані як при виготовленні нових конструкцій або виробів, так і при ремонті старих елементів.

Послугами зварника користуються не тільки в машинобудуванні або ремонті авто, але і на будмайданчиках, в промисловості, в кораблебудуванні, в сільському господарстві, при будівництві мостів і будівель. В енергетиці та нафтопереробної промисловості без майстра зварювальних робіт теж не обійтися. Навіть виготовити решітку для гриля не вдасться без такого фахівця.

Професія зварника передбачає наступні спеціалізації:

майстри, що працюють на машинах пресу, тобто контактного зварювання;
фахівці термітного варіння;
зварювальники на дифузно-зварювальному обладнанні;
робітники на електронно-променевих зварювальних установках;
електрозварники;
газзварювальники.

Особисті якості

Для роботи зварника треба мати гарну фізичну підготовку, так як працювати з важкими металевими конструкціями не під силу слабкому організму. Саме тому в цій професії майже не зустріти жінок. Різні умови роботи в тісних і темних просторах вимагають від майстрів також і витривалості. Часом доводиться робити зварювання у важкодоступних місцях у незручних позах, тому в професії зварника гнучкість, хороша рухливість всього тіла, особливо рук, доведеться дуже до речі.

Вы сторонник современной LED продукции? Вы правы, светодиодная продукция с доставкой по Украине - эффективные решения для осветления любого типа помещений. Компания 'StoLed' уважает и ценит своих покупателей, поэтому здесь вы можете подобрать для себя современные светодиодные источники света с оптимальным соотношением «цена - качество».
Монотонна робота вимагає від майстрів вміння концентруватися, зосереджувати увагу на тривалий період. А для цього в першу чергу необхідно мати відмінний зір і сприйняття світла. Також не впоратися в роботі зварника і без хорошої зорово-моторної координації.

Професіонал своєї справи завжди відрізняється врівноваженістю, терпінням і завзятістю. Безсумнівно, він працьовитий. А щоб не здригнулася рука при зварюванні будь-якого шва, майстру треба бути душевно врівноваженим.