Головна » 2013 » Серпень » 7 » Ремонт в школі: ставимо пластикові вікна

Ремонт в школі: ставимо пластикові вікна

Шкільні будівлі належать до тих типів будівель, які потребують щорічного, регулярного ремонту. Це пояснюється тим, що в приміщеннях школи завжди знаходиться багато людей - учні, вчителі, батьки учнів ... Тому швидко стоптується новий лінолеум, тьмяніють шпалери і псується меблі.

Як правило, у більшості шкіл влітку роблять хоча б косметичний ремонт - фарбують підлоги або стелять новий лінолеум, переклеюють шпалери або освіжають побілку. Тим не менш, дуже багато будівель потребують капітального ремонту, адже від стану приміщень, в частности установка раздвижные стеклянные двери, в який практичний цілий день перебувають учні та вчителі, залежить їх здоров'я та якість навчання.

Погодьтеся, працювати і вчитися в класі, в якому зі стелі обвалюється штукатурка, а взимку навіть наглухо заклеєні вікна не захищають від холоду, не просто некомфортно, але й небезпечно для здоров'я. Тому одним з найважливіших питань капітального ремонту в школі є зміна старих, що розвалюються вікон на нові пластикові профілі. Установка высококачественных раздвижных стеклянных дверей также находяться под прицелом ремонтников.

Заміна вікон на склопакети в школах може проводитися як локально - в окремо взятому класі або учительської, наприклад, так глобально - відразу у всіх приміщення в школі.

Встановити вікна в окремо взятому класі можна, в принципі, в будь-який час року - на зібрані гроші закуповується необхідне кількість склопакетів і в певний день, наприклад, коли в цьому класі немає уроків або їх перенесли в інше приміщення, майстри проводять заміну вікон. Через один-два дні вже можна працювати в оновленому теплом і красивому класі.

Заміна вікон у всій школі вимагає більшої організованості, як під час збору коштів, так і під час безпосередньо установки. Таку глобальну заміну краще проводити під час літнього ремонту, коли немає занять і немає необхідності зривати уроки через ремонтних робіт. До того ж установка склопакетів у всій школі вимагає більшого часового проміжку, так як зробити все за один день в десятках приміщень обійдеться дуже дорого.

Купуючи пластикові вікна вартість розраховують, виходячи з ціни профілю, комплектуючих, доставки, вартості демонтажу, монтажу та оздоблення всередині.

Сучасні виробники навіть пропонують замовникам вибрати колір профілю склопакета. Це можливо завдяки використанню різних за текстурою і кольором плівок. Раздвижные стеклянные двери также обладают широкой гаммой цветов.

Крім чудової теплопровідності, пластикові вікна мають відмінну шумоізоляцією, що особливо важливо, адже для успішної роботи в класі необхідний захист від сторонніх вуличних звуків.