Головна » 2013 » Вересень » 5 » Судимі і психічно хворі працюють у київських школах

Судимі і психічно хворі працюють у київських школах

Київським батькам саме час уважніше поставитися до розгляду особистостей викладацького складу, який несе відповідальність і вчить їх дітей. Проведена прокуратурою перевірка виявила в Голосіївському районі столиці 4 навчальних заклади, де педагоги мали судимість за різними статтями. Що ще більш обурливо, вчитель фізкультури, в одному з ліцеїв, вже тричі проходив лікування в психіатричній клініці.

Пропал интерес к ранее любимым занятиям, появилась апатия, больше утомляетесь? Скорее всего у Вас депрессия. А знаете ли Вы, что депрессия – заболевание, при котором не достаточно просто общения, проговаривания ситуации или поиска решения? Индивидуальным лечением депрессии Киев профессионально занимаются специалисты центра СОФИЯ.

Батьки справедливо обурені і вимагають від керівництва навчальних закладів ретельніше перевіряти тих, кого вони приймають працювати в школу .

«Невисока вчительська зарплата відштовхує від професії нормальних фахівців, але це зовсім не привід довіряти дітей кому попало. Слід брати перевірку у власні руки, бо обирати викладачів самостійно нам не дають», - заявляє мама першокласника Альона Сахацька.

« Коли мене брали на роботу, то на співбесіді у мене попросили диплом ,автобіографію і паспортні дані. Але, ніяких конкретних питань про наявність судимості або про моє психічне здоров'я ніхто мені не задавав», - розповідає Михайло Прутнік, який зовсім недавно влаштовувався працювати викладачем.

Для перевірки особи сумнівного вчителя, юристи радять батькам звертатися із заявою спочатку безпосередньо до директора навчального закладу, з проханням про надання інформації про конкретну людин . «Якщо відповіді не буде , йдіть далі - в районне управління освіти, якщо і це не допоможе, то - в міське. У разі відмови у всіх інстанціях, можна без сумнівів звертатися вже до прокуратури, або в Держінспекцію навчальних закладів України», - таку пораду дав усім зацікавленим відомий правозахисник Едуард Багіров.