Головна » 2013 » Червень » 10 » Вища освіта в Польщі

Вища освіта в Польщі

Як всім добре відомо, одним з найважливіших аспектів після закінчення школи є вступ в хороший, престижний вуз. Щоб визначитися з його вибором за останній рік у школі необхідно відразу зрозуміти, на яку спеціальність у майбутньому піде учень, і зробити упор на необхідні предмети.

Після вибору спеціальності потрібно все-таки визначитися з вузом. Загалом, вибір коливається між закордонними установами та вітчизняними. Не секрет, що всі роботодавці віддадуть перевагу випускника європейського вузу, ніж вітчизняного. Але ж Англія, Франція і Німеччина не всім по кишені. Ідеальним варіантом стане Польща.

Крім того, освіта в Польщі вигідно ще й тим, що до вузів приймають абітурієнтів одразу після закінчення школи, на відміну від вузів інших європейських держав які вимагають закінчити спочатку кілька курсів вітчизняних університетів.

Пройти конкурс на безкоштовне навчання, звичайно, шансів мало, так як потрібна або карта поляка, або отримати пільгу в якості іноземця. Так що шанси невеликі. Однак ціна за один семестр цілком прийнятна: від 5 до 20 тис. грн.

Перед началом обучения центры образовательных программ предлагают пройти курсы польского языка, чтобы быстрее ориентироваться и понимать речь. Это имеет огромное значение на начальном этапе.

Навчання відбувається як англійською, так і польською. Причому для вступу до престижного вузу, крім знання мови, нічого не потрібно. Крім того, після завершення навчання можна отримати один з трьох дипломів на вибір: польська, британський або французький.

З отриманням студентської візи абітурієнт також отримує право вільно подорожувати по всій Європі, так як Польща лежить в Шенгенській зоні. Отже, Польща надає незаперечні переваги, над яким варто задуматися при вступі. Освіта там відкриває великі перспективи, і, безсумнівно, для кожного стане кращим варіантом.