Головна » Реферати » Реферати 1 курс » Правознавство

Аграрне правоЗміст

1. Поняття, класифікація і особливості суб’єктів аграрного права
2. Правове регулювання внутрішнього розпорядку у сільськогосподарських підприємствах
Список використаної літератури

Список використаної літератури

1. Аграрне право: Навчальний посібник / За ред. В.П. Жушмана. - Харків, 2004.
2. Аграрне право України: Навчальний посібник/ Чорний О.В. – Бобринець, 2007. – 194 с.
3. Аграрне право України: Підручник / За ред. О. О. Погрібного. — К.: Істина, 2007. — 448 с.
4. Аграрне право України: Підручник для студентів юридичних спеціальностей вищих закладів освіти / В. М. Гайворонський, В. П. Жушман, В. М. Корнієнко та ін.; За ред. В. М. Гайворонського та В. П. Жушмана. - X.: Право, 2003. - 240 с.
5. Крупка Ю.М. Аграрне право України: Навч. посіб. для дистанційного навчання / За наук. ред. Н. Р. Малишевої. — К.: Університет «Україна», 2006. — 160 с.

  

Повна інформація про роботу

контрольна робота "Аграрне право" з предмету "Правознавство". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 05.02.2011 в 16:46. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 2908 та скачано 128 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...