Головна » 2013 » Жовтень » 14 » Диво-техніка полегшує наше життя

Диво-техніка полегшує наше життя

Сучасна наука просувається семимильними кроками. Якщо у двадцятому столітті мало хто з нас користувався мікрохвильовими печами, посудомийними машинами, кухонними комбайнами, то ось вже в нинішньому столітті ця побутова техніка використовується повсюдно.

Ми навіть уявити собі не можемо, як можна обійтися без пральної машини, яка економить не тільки наш час, але й полегшує життя. Сьогодні все більшої популярності отримують роботи-пилососи. Часто можна встретітьоб'явленіе в газеті: куплю робот пилосос.

Ведете спортивную жизнь? Заведите себе привычку читать советы для спорта по одному в день. За год Вы прочитаете 365 советов, из которых пускай 100 запомните и начнете применять в Вашей жизни. Posovetyem.com предлагает только самые ценные и работающие советы в сфере здоровья и спорта.

Цей прилад здатний самостійно у вибраному режимі провести прибирання квартири. Прилад представлений металевим диском, в корпусі якого знаходиться очищуючий модуль. Дві щітки виконують функцію віника і совка, це дозволяє зібрати з підлоги дрібні смітинки.

Робот -пилосос оснащений мікропроцесором, що дає можливість вибрати маршрут прибирання. Ну що тут можна сказати? Кожній господині сподобається наявність можливості зайнятися іншими справами, поки квартиру буде прибирати хтось інший. Нехай це і робот.