Головна » 2013 » Червень » 17 » Робота і навчання: як поєднати?

Робота і навчання: як поєднати?

Дуже часто, щоб досягти більшого успіху нам доводиться поєднувати такі речі як робота і навчання. Це особливо актуально для студентів. Давайте спробуємо розібратися, наскільки це можливо. Які цілі штовхають нас на це і чи сумісні взагалі робота і навчання? Після закінчення інституту потрапити на бажану посаду практично неможливо, не маючи певних навичок і досвіду. Також на одну стипендію довго не протягнеш. Хочеться заробляти більше. Як же оптимально організувати свій час, щоб все встигнути? Зручніше поєднувати роботу з навчанням, якщо ви вчитеся на вечірньому або заочному відділенні.

Для початку ретельно проаналізуйте, куди йде час. Візьміть аркуш паперу і розпишіть по пунктах ваші дії протягом дня. Виділіть ті пункти, які можна виключити, заощадивши при цьому багато часу. Наприклад, час може йти на незаплановане споживання їжі. Перестаньте постійно «ганяти чаї». Маса часу витрачається на телефонні розмови. Виключіть розмови на порожні теми, що не стосуються роботи та навчання. Багато часу може забирати телевізор, комп'ютерні ігри та інтернет. Проаналізувавши свої дії, виключіть ті, без яких можна обійтися і намагайтеся використовувати час більш раціонально.

Подумайте про те, як можна ефективно використовувати всі ресурси організму. Спочатку організм буде користуватися накопиченими ресурсами, але поступово це зміниться втомою. Тому головне - дотримуватися режиму. Виділяйте час і для роботи, і для відпочинку - і тоді ви підвищите продуктивність своєї роботи.

Выбираете кухонный комбайн? И правильно, к вопросу выбора следует отнестись серьезно. Хорошие кухонные комбайны, как правило, имеют в комплекте дополнительные функции: соковыжималку, пресс для цитрусовых или мясорубку. Надежный кухонный комбайн с мясорубкой от известного производителя можно выбрать в интернет магазине Foxtrot.

Обов'язково виділіть час для фізичних тренувань. Спорт допоможе організму впоратися з важкими розумовими навантаженнями. Встановіть режим сну і обов'язкове час підйому. Хоча б півгодини на день приділяйте прогулянкам на свіжому повітрі. Не забувайте зустрічатися з рідними та друзями і проводити час з ними.

Поради зовсім не складні, але досить ефективні. Якщо не будете їм слідувати - остаточно ослабите свій організм, прийдете до стресу і перевтоми. Найголовніше - поєднання ефективної роботи та якісного відпочинку. Дотримуючись ці нехитрі поради, ви обов'язково в цьому досягнете успіху і зможете поєднати роботу та навчання.