Головна » 2011 » Червень » 6 » Українські студенти за кордоном

Українські студенти за кордоном

Ще років 15 тому ми і мріяти не могли про те, щоб поїхати навчатися за кордон. Таке могли собі дозволити тільки найбільш забезпечені люди. Послати, наприклад, улюблену донечку до Англії, щоб вона вивчила британський мову, або улюбленого синочка до Німеччини, щоб він удосконалив свій німецький і знайшов там перспективну роботу. Можна було також за великим знайомством поїхати студентом по обміну, але про це ми дізнавалися тоді, коли студентами вже обмінялися.

Зараз вони мають хороші знання, отримані за кордоном, і хорошу високооплачувану перспективну роботу. Ну що ж, молодці. Вже краще використовувати свій життєвий шанс, ніж мати його і проігнорувати, думаючи, що в житті це не знадобиться.

21 століття. Все рухається, розвивається. Пройшли роки, з'явилося багато програм з обміну, навчання, роботу, туризму тощо (AU Pair, Work and Travel, Post-Grad Pre MBA, Work and Study Canada, мовні курси, стипендіальні програми, стажування).

Навіть створилася в цій сфері здорова конкуренція. Якщо є бажання, можна поїхати вчитися і отримати освіту за кордоном, але маючи базове знання мови. Але є й програми, в яких можна приймати участь і без знань іноземної. Краса - перешкод ніяких!

На сьогоднішній день просто потрібно елементарне бажання, трохи грошей і здійснюєш свою мрію. Називається «На, бери і вчися!».

Якщо ви молоді, енергійні, вам потрібно це спробувати. З віком все дається важче, та й часу на самонавчання стає менше. Сім'я, діти, робота - від них уже просто так не вирвешся, вони важливіші, ніж отримання знань.

Коли з'являється сім'я - потрібні знання в педагогіці, шлюбних відносинах, педіатрії. А дітям потрібно передавати вже ті знання, якими ви запаслися до їх появи.

Не втрачайте свій шанс у молодості, використовуйте його, не ігноруйте. Вам це обов'язково стане в нагоді, ось побачите.