Головна » Реферати » Реферати 3 курс » Менеджмент

Культура організації



Зміст

1. Вступ
2. Значення культури
3. Чинники культури
4. Керування культурою організації
5. Висновок

Вступ

Культура організації – це поєднання цінностей,які дають змогу зрозуміти,що обстоює організація,як вона провадить свою діяльність,що вважає пріоритетним.
Культура – це аморфне поняття,яке не піддається чіткому визначенню та контролю.Однак, будучи основою внутрішнього середовища організації,культура відіграє головну роль у формуванні стилю поведінки менеджера.

Висновок

Культура організації – це поєднання цінностей, які дають змогу зрозуміти,що обстоює організація, як вона провадить свою діяльність, що вважає пріоритетним. Культура є дуже важливою складовою успіху організації. Її визначають такі чинники,як особа засновника фірми, символи, лозунги, принципи, традиції, успіх та врахування досвіду. Культурою можна керувати, однак змінити її дуже важко.





Повна інформація про роботу

доповідь "Культура організації" з предмету "Менеджмент". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 06.11.2010 в 23:09. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 995 та скачано 54 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали