Головна » Реферати » Реферати 3 курс » Страхування

Особисте страхування від нещасних випадків: форми та основні видиСтрахування від нещасних випадків є важливою підгалуззю особистого страхування.
Об’єктом страхового захисту є майнові інтереси застрахованої особи, які пов’язані із тимчасовим чи постійним зниженням доходу або додатковими витратами через втрату працездатності, а також смерть застрахованого внаслідок нещасного випадку.
Страхування від нещасних випадків передбачає виплату страхової суми лише при настанні страхового випадку (у повному розмірі або певної її частини). Виплати страх. суми або повернення сплачених внесків по закінченні терміну дії договору страхування не передбачається.
Договори страхування від нещасних випадків можуть уклада¬тися в колективній або індивідуальній формі.
▪ При індивідуальній формі страхувальником виступає фізична особа, яка укладає договір відносно себе самої або іншої фізичної особи, наприклад, дитини.
▪ При колективній формі страхувальни¬ком виступає юридична особа (підприємство, установа, організа¬ція), яка укладає договір страхування на користь своїх працівни¬ків, які є застрахованими.
Страхування від нещасних випадків може мати обов’язкову та добровільну форми.
Обов’язкове особисте страхування залежно від джерела сплати страхових платежів поділяється на:
▪ державне обов’язкове
▪ обов’язкове
Добровільне страхування: страхувальниками можуть бути юр. і фіз. особи.
Умови страхування громадян від нещасних випадків:
- обмеження терміну страхування та віку страхувальника,
- обмеження обсягу страхової відповідальності,
- пропорційний розмір виплати страхової суми залежно від ступеня втрати здоров’я, працездатності.
Страхові випадки:
- смерть застрахованого внаслідок нещасного випадку,
- встановлення застрахованому первинної групи інвалідності внаслідок нещасного випадку,
- тимчасова втрата працездатності внаслідок нещасного випадку.

  

Повна інформація про роботу

конспект "Особисте страхування від нещасних випадків: форми та основні види" з предмету "Страхування". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 18.09.2010 в 16:43. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 1247 та скачано 90 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...