Головна » Реферати » Реферати 3 курс » Страхування

Сучасний стан страхування життя в УкраїніУривки

1999 рік - 96, 2 млн грн (100%), в т.ч. страхування життя - 7,6 млн грн (8%)
На страхування життя припадає тільки 8% страхових премій особистого добровільного страхування. Відповідну ліцензію мають лише 12 страхових компаній України, а реально цим займається вдвічі менше страховиків. Водночас, у результаті нелегальної діяльності іноземних страхових компаній по страхуванню життя, Україна, за оцінками експертів, втрачає щорічно 580-100 млн. грн.

Загалом, в Україні існують 2 головні психологічні причини, що зумовлюють практично повну відсутність страхування життя і перешкоджають розвитку цього виду страхування.

Изберете надежден Windows за вашия дом? Masplastik предлага високи дограма на достъпни цени. Нашата фирма ще изработи за вас вътрешни и външни щори( PVC и AL) . Вътрешните щори са венециански. Ламелът е с ширина от 24мм. Тези щори са с размери вариращи между 89мм и 127 мм.

По-перше, це загальна причина, що зумовила недовіру населення України до страхування як такого. Мова йде про втрату громадянами коштів, сплачених до початку 90х рр. за договорами страхування з колишнім Держстрахом СРСР.
По-друге, це хвиля різноманітних трастів і страхових товариств, що діяли протягом 1993-1995рр. і виявилися фінансовими пірамідами, в яких пропали кошти ошуканих вкладників.

Крім того, в Україні податкове законодавство не стимулює розвиток цього виду страхування. Стимулюючим є лише оподаткування, що стосується договорів строком дії більше 10 років. Угода на більш короткий строк прирівнюється до ризикового страхування, що автоматично призводить до його збитковості.

Для розвитку довгострокових видів страхування (в т.ч. страхування життя) в Україні сьогодні немає відповідних передумов, бо населення зосереджене переважно на проблемі виживання і мало переймається довгостроковими перспективами.

  

Повна інформація про роботу

конспект "Сучасний стан страхування життя в Україні" з предмету "Страхування". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 18.09.2010 в 16:40. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 1626 та скачано 79 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...