Головна » 2011 » Серпень » 9 » Репетитор - навіщо він потрібен?

Репетитор - навіщо він потрібен?

Не існує однозначної думки щодо того, чи варто вдаватися до допомоги репетитора для отримання нових знань. Для одного викладач - єдиний вихід, для іншого - тільки перешкода. І якщо ви належите до першої категорії людей, вам необхідно знати, де ви можете помилитися, приймаючи вибір.

Необходимо изготовить план эвакуации согласно ГОСТ? Доверь это профессионалам. Закажи изготовление планов эвакуации по доступной цене. Качественная разработка планов эвакуации при пожаре и других чрезвычайных ситуациях.

По-перше, викладач повинен володіти достатньою кваліфікацією, щоб навчати вас. Мова йде не про дипломи, грамоти та сертифікати, а про його реальний рівень. Щоб визначити цей рівень, можна попросити викладача представити методологію предмета в цілому, а також будь-якої його частини окремо.

Справжній спеціаліст з легкістю пояснить, що саме він викладає, навіщо і чому саме в такій послідовності. А ось довіряти безлічі дипломів, на які посилається викладач, не варто. Скоріше, це привід для занепокоєння.

По-друге, не варто довіряти тим, хто стверджує, що постійно зайнятий викладанням, а також погоджуватися бути п'ятим-шостим учнем за день. В середньому на 1 годину викладання потрібно 1 час підготовки. Тому, якщо репетитор англійської мови дає більше 5 уроків на день, то це тривожний знак: можливо, він буде не в змозі приділити вам належну увагу, адже той, хто занадто зайнятий роботою, зазвичай рідко виділяє час для її осмислення та аналізу. А репетитор повинен постійно аналізувати уроки, щоб чітко бачити, що зроблено, а що ще тільки належить зробити.

По-третє, слід звернути увагу на те, наскільки зрозуміло і виразно висловлюється репетитор в повсякденному житті. Якщо він говорить витіювато, розмито, не по суті, часто використовує незрозумілі терміни, то краще відразу почати шукати собі іншого вчителя. Подібна поведінка означає, що вас намагаються обдурити і пустити пил в очі: хороший репетитор завжди висловлюється ясно і чітко відповідає на поставлені питання.

І, нарешті, останнє. Якщо є можливість пройти пробний урок, обов'язково зробіть це. Краще відразу відмовитися від занять, ніж викинути на вітер час і гроші. До того ж пробний урок дозволить вам скласти першу думка про репетитора і стилі його роботи. А взявши до уваги нюанси, зазначені вище, ви зможете зробити правильний вибір.