Головна » Реферати » Каталог студентських рефератів » Актуальні реферати

Дослідження товару в мережі супермаркетів ФуршетЗміст

ВСТУП
РОЗДІЛ 1. ТОВАР В ЕКОНОМІЦІ
1.1. Сутність товару та його роль в економіці
1.2. Товар, як об’єкт маркетингу
1.3. Товарний асортимент, номенклатура та марка товару
РОЗДІЛ 2. АНАЛІЗ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА
2.1. Характеристика підприємства
2.2 Аналіз господарської діяльності супермаркету
РОЗДІЛ 3. ПРОПОЗИЦІЇ ПРОСУВАННЯ ТОВАРУ
3.1 Сутність поняття комунікації
3.2 Пропозиції просування товару
ВИСНОВОК
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

Уривки

У маркетингу упаковка має дуже великий вплив на покупку і це один з важливих моментів торгівлі. Супермаркет Фуршет має свої власні пакувальні машини, а також працівників які цим можуть займатися, і аналізуючи цей супермаркет, упаковка даних мною товарів виконується таким чином:

1.Цукерки Рошен

Для упаковки цукерок даного виробника необхідно використовувати машина-автомат для тієї, що штучної двосторонньої завертіла цукерок. В процесі упаковки виробляється автоматична подача пакувальної стрічки і цукерок. Можливе використання однієї або двох пакувальних стрічок. Фотоелектричний контроль з програмованим управлінням. Регулювання швидкості виробництва. Високоточний контроль відрізу пакувальної стрічки з фотоелементним контролем Пакувальний матеріал: целофан, плівка, папір і др. Розмір цукерки: довжина 12-32мм, ширина 12-26мм, висота 6-20мм.Очень зручно і швидко оскільки вона упаковуєт : 10-600шт/мін

2.Чіпси Люкс
Квадратна упаковка, із загостреними кутами, із зворотного боку роблять шов, за допомогою якого закривають пачку, щоб з неї нічого не висипалося, і також яку зручно розпаковувати.

3.Арахіс до пива
Для упаковки арахісу використовується машина марки Bm-100 називається багатофункціональною автопакувальною машиною. Застосовується для упаковки гранульованих роздрібнюваних товарів, pv-extension food, гранульованого цукру і арахісу. Застосовується для автоматичного зважування і кількісної упаковки, а так само автоматичної упаковки: формування пакету, заповнення, запечатування і обрізання. Для формування пакетів личить папір, поліетилен, нейлон і тому подібне Технічні параметри: Розміри пакету мм :20-100*50*200 Форма конверта: запечатується ззаду Заповнення в межах: 20-500мл Швидкість упаковки пакет/мін :35-90 пакетов/мінуту Потужність кВт: 1.2 кВт Вага, кг :250 кг Габарити мм :650*900*1740.

4.Кетчуп
Через специфіку фасованого продукту як оптимальний матеріал для його упаковки ми рекомендуємо 3-слойний ламінат на основі лавсану, алюмінієвої фольги і спеціалізованого поліетилену. Залежно від грамматури і типа упаковки («ДойПак» або споживча упаковка в 5-10 г) підбирається необхідна товщина ПЕ плівки.Полиэтилентерафталат прозорий (лавсан) Хороша стійкість до пропускання кисню. Алюмінієва фольга Хороші бар'єрні властивості проти проникнення водного конденсату світловідражаюча здатність. Поліетилен прозорий Термосварочний і конструкційний шар, оберігає від проникнення водяної пари.

5.Майонез
Найпопулярніша упаковка майонезів – дій-пак без ковпачка - дозатора. На жаль, така упаковка має ряд недоліків: втрачає стійкість після часткового використання продукту, а повторно її закрити не можливо. Дуже зручна упаковка майонезу у вигляді дій-пак з кришечкою, що закручується. Кетчупи вже давно перейшли на таку упаковку. Проте така упаковка дорожча, що, ймовірно, перешкоджає її широкому вживанню. Оригінально виконаний дозатор в упаковці майонезі "Торчин" – він не має ковпачка, а в місці відрізу різко звужений отвір для дозування продукту, таке рішення можна назвати компромісом між багаторазовим ковпачком і просто відрізним кутом.

6.Соус
Справжній переворот в пакувальній індустрії виробила упаковка «Дій Пак». Вона настільки універсальна, що личить для безлічі рідких, пастоподібних і сипких товарів. Зафасованний в неї товар вигідно виділяється серед конкурентів на торгівельних прилавках. Ця упаковка зручніша для споживача і ефективніша в логістиці і економіці компанії, що використовує її. Не дивно, що серед виробників майонезів і інших пастоподібних соусів вона знайшла таке широке поширення. Поліетілентерафталат прозорий (лавсан) Хороша стійкість до пропускання кисню. Поліетилен білий.Термосварочний і конструкційний шар, оберігає від проникнення водяної пари. Непрозорий.

7.Вафлі
Вафлі можна розфасовувати в пакети з целофану, які мають бути художньо оформлені і обв'язали кольоровою стрічкою або заклеєні товарним знаком. Завертіла в пачки вафель з жировими і горіховими начинками виробляють в два шаруючи папери: у підкручення з пергаменту,, пергаміну, целофану, фольга і в етикетку з писального паперу. При розфасовці вафель з фруктовою і помадною начинками як підкручення бажано використовувати писальний папір, оскільки в процесі зберігання відбувається переміщення вологи з вологіших начинок у вафельні листи, а влагопроніцаємая писальний папір сприяє видаленню надлишкової вологи з вафельних листів, що сприяє збереженню їх хрустких властивостей Коробки з вафлями перев'язують кольоровою паперовою, галуновою або шовковою стрічкою або заклеюють товарним знаком.
Выбираете газовую плиту с комфортным и компактным дизайном? Такой характеристикой обладает плита газовая киев ORION и GRETA. Открой каталог товаров на kiev.foxtrot.com.ua и подберите себе лучшую плиту для Вашей кухни. Подробное описание газовых плит, удобная система доставки.

Висновок

В результаті розроблення курсової роботи,можна зробити наступні висновки: по досліджуваних товарах супермаркету Фуршет, всі вони мають великий попит, як і в 2008,2009 і 2010 роках. Загалом Фуршет характеризується величезним персоналом співробітників, які чітко виконують свої обов’язки. В результаті огляду каналів реалізації, кількості продукції, що реалізується виявлено задовільний стан та чітка організація складського господарства. Також ведеться суворий контроль по віддачі касових грошей в кінці робочого дня, також це стосується санітарії, видачі заробітної плати, премій, чистоти на складах, біля входу до супермаркету, на поличках, торцях, в касах, всі працівники дотримуються робочої форми, і своїх обов'язків.
Для того, щоб підприємство не зазнавало збитків, треба дуже акуратно відноситься до продукції із скла, не упускати, не відкривати. Пам'ятати завжди, правила безпеки на підприємстві, палити дозволено в спеціально відведених місцях, що стосується приготування блюд, то велику увагу в супермаркеті Фуршет приділяють булочкам і випічці хліба,(піч, газ) ,це для того, щоб не було пожежі. Що стосується амортизації камазу або вантажівки (підприємство спеціальне придбало за свої гроші транспорт),які призначені для доставок товару до супермаркету, то важливим моментом є своєчасне виконання всіх необхідних регламентних робіт по догляду за автомобілем, які вказані в інструкції з експлуатації камазу або вантажівки. Це для того щоб,якнайменше було збитків або взагалі їх не було. Також супермаркет Фуршет виготовляє свої кондитерські,хлібобулочні вироби, а також різні салати. Як і багато підприємств, магазинів, приватних власностей, Фуршет платить податки. Сюди входить світло, вода, газ, опалювання зимою, на другому поверсі орендують приміщення під продаж одягу, косметики, сумок, взуття, побутової техніки. Отже, супермаркет Фуршет ціниться своїм багатим асортиментом продукції,вся продукція високоякісна,очисна,тому що проводиться ретельний огляд санітарії на поличках,у складах,та самих товарів.

Повна інформація про роботу

курсова робота "Дослідження товару в мережі супермаркетів Фуршет" з предмету "Маркетинг". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 02.03.2013 в 16:40. Автором даного матеріалу є Мар*яна. З моменту опублікування роботи її переглянуто 530 та скачано 5 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Мар*яна...

відмінна дослідницька курсова на 45 сторінок, повністью унікальна


Подібні матеріали