Головна » Реферати » Каталог студентських рефератів » Актуальні реферати

Характерні особливості ділового стилю писемного мовлення французької та української мовЗМІСТ

Вступ
Розділ 1. Офіційно-діловий стиль. Види документів.
Розділ 2. Ділова кореспонденція.
Розділ 3. Документи щодо особового складу.
Розділ 4. Господарсько-договірні документи.
Розділ 5. Організаційні документи.
Розділ 6. Довідково-інформаційні документи.
Розділ 7. Розпорядчі документи.
Висновки.
Список скорочень та абревіатури.
Додатки.
Список літератури

ВСТУП
INTRODUCTION


Однією із проблем сучасного українського суспільства, яка потребує нагального вирішення, є впровадження української мови у всі сфери життєдіяльності країни. Постійний розвиток відносин між країнами (в тому числі з Францією, Бельгією, Швейцарією, Канадою, іншими франкомовними державами), зростаюча мобільність людей роблять очевидною потребу у вивченні іноземної мови. Брак відповідної літератури ускладнює укріплення ділових стосунків між партнерами. Відповідний об’єм знань української та французької ділової мови підніме авторитет ділових партнерів, покращить конкурентні позиції.
Актуальність дослідження полягає в тому, щоб покращити партнерські стосунки між Україною та франкомовними державами.
Об’єктом дослідження є вивчення української та французької мови ділових паперів.
Мета дослідження закладена у саму назву обраної для дослідження теми: характерні особливості ділового стилю писемного мовлення української та французької мови. Цілі спрямовані на визначення спільних характеристик та особливостей, розбіжностей ділового стилю документів у французькій та українській мовах; на встановлення закономірностей удосконалення складання ділових паперів.

Повільно працює інтернет? Замовляй безлімітні тарифні плани від Київстар. Тариф вільний інтернет львів завантажує фільм звичайної якості за 2 хвилини. Крім того, ти отримуєш щомісячні бонуси і доступ до відеопорталу video.kyivstar.ua. Замовляй послугу прямо зараз.
Для досягнення мети дослідження були поставлені такі завдання:
1. Виявити соціально-психологічні передумови вивчення іноземних мов у налагодженні ділових відносин з іншомовними державами
2. Проаналізувати можливості та виявити шляхи спілкування у діловій сфері.
3. Обґрунтувати загальні риси документів, а також їхні відмінності, особливості у французькій та українській мовах.
4. Ознайомитись з мовними особливостями оформлення ділових паперів українською та французькою мовами.
Дослідження складається зі вступу, 7 розділів, висновків, списку використаної літератури, додатків. Робота надрукована на 33 сторінках. Повний обсяг роботи становить 48 сторінок.

Висновки (уривки)

Результати дослідження дають підстави зробити такі висновки:
1. Доцільне цілеспрямоване вивчення рідної мови та однієї або декількох іноземних мов з метою вільної орієнтації в інформатизованому суспільстві та розвитку кругозору.
2. Складання та оформлення ділової документації потребує глибокого вивчення ділової української та французької мов з урахуванням їхніх особливостей.
3. Найбільш ефективним методом вивчення ділового стилю писемного мовлення є практика у складанні цих паперів.
4. Вивчення виразів, штампів дозволяє ознайомитись зі сталими традиціями та культурою іноземних країн.
5. Результати дослідження дають підстави зробити висновки, що вивчення писемного ділового українського та французького мовлення дозволяє уникнути помилок, хибних висловів, підняти рівень культури мовлення, а також зробити роботу над складним матеріалом доступною та цікавою.
Одержані результати дозволяють намітити деякі напрямки подальших досліджень:
1. Дослідити специфіку мовлення щодо етики ділових відносин в українській та французькій мовах.
2. Для покращення ефективних ділових стосунків впроваджувати використання технічних засобів спілкування, зокрема факс, інтернет, електронну пошту, телеконференції, клуби за інтересами.

Повна інформація про роботу

курсова робота "Характерні особливості ділового стилю писемного мовлення французької та української мов" з предмету "Французька мова". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 08.03.2013 в 22:21. Автором даного матеріалу є Юлія Олегівна. З моменту опублікування роботи її переглянуто 381 та скачано 4 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Юлія Олегівна...

відмінна наукова робота на 48 сторінок, несе наукову цінність


Подібні матеріали