Головна » Реферати » Каталог студентських рефератів » Актуальні реферати

Стратегічний менеджмент (розрахункова робота)ЗМІСТ

ТЕОРЕТИЧНА ЧАСТИНА 3
СТРАТЕГІЧНЕ РІШЕННЯ: ОСОБЛИВОСТІ ФОРМУВАННЯ ТА ОЦІНКИ В СУЧАСНІЙ ПРАКТИЦІ 3
ТЕХНОЛОГІЯ РОЗРОБКИ І РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЧНИХ РІШЕНЬ 7
ТЕСТИ 12
ПРАКТИЧНА ЧАСТИНА 16
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ 19

Теоретична частина (уривки)

Наведена вище класифікація цілей не є вичерпної, тому що кількість ознак може бути збільшено. Проте вона досить повно відображає склад основних різновидів цілей фірми.
Стратегічні цілі - це основні напрямки діяльності фірми, що ведуть до виконання її місії й бачення. На практиці їх може бути від двох до десяти залежно від розміру фірми, обсягу наявних у неї необхідних ресурсів, якості менеджменту. Ці мети можуть минуле глобальними (загальними) і локальними (частками).
Якщо як мета ставиться прибуток, то необхідно вказати конкретні строки й плановані обсяги її одержання. Потрібно визначити, що важливіше: дістати більший прибуток негайно або в перспективі? Те ж саме ставиться й до мети, що передбачає завоювання певної частки цільового ринку. Відомо, що чим вище частка, займана фірмою на цільовому товарному ринку, тим вище норма одержуваної нею прибутку.
Сформульовані цілі надалі втілюються в життя за допомогою реалізації відповідних завдань. Одержувані рішення завдань покликані показати, «де фірма буде перебувати через рік і більше на шляху до здійснення проголошеної місії». По суті, це головні кроки, які необхідно здійснити фірмі для досягнення поставленої мети (або сформульованого комплексу цілей). Завдання повинні бути: конкретними; вимірюваними; спрямованими на здійснення певних практичних дій; реалістичними; враховуючі ресурси часу й фінансів, якими розташовує фірма.
Ваш сайт не видят люди? Закажите услугу продвижения сайта. Продвижение сайта цена может включать seo-продвижение, рекламу в социальных сетях, оптимизацию сайта под поисковые системы, контекстную и медийную рекламу. Качественный сервис и индивидуальный подход, вот что Вы получите, заказав услугу продвижения сайта на Seomarket.

Практична частина (уривки)

Вивчення бізнесу організації показало, що фірма конкурує на 10-ти бизнесах-сегментах ринку сподіваючись. Продукція фірми має своїх споживачів на ринках США. Канади, Європи й у країнах третього миру. Обсяг продажу даної фірми (Оф, тис. грн ) і її основних конкурентів по кожному сегменті ринка (Ок, тис. грн,),а також річні темпи приросту ринку за 2001-2005гг. (Т, %) надані в таблиці 1Аналізуючи отриману модель ми бачимо, що до категорії «Важкі діти» ставляться бізнес області 4, 5, 10. Темпи росту вище за середнє роблять бізнес-області 4, 10 привабливими з галузевої точки зору, однак, низька відносна частка ринку ставить під питання успішне конкурування з великими суперниками. Для них необхідно велике інвестування для переходу в стадію «зірки». Бізнес-Області 2 необхідно збільшити частку ринку для того, щоб мати можливість збільшити прибуток і перейти в «зірки».
Бізнес-Область 6 займає тверде положення на ринку, залишивши за своїми конкурентами по обсязі продажів і маючи високий темп росту ринку (14%). Ця область ставиться до категорії «Зірки» і вимагає значних інвестицій для підтримки стану на належному рівні темп росту. Для цього необхідно розширюватися або втримувати лідерство на ринку.

Повна інформація про роботу

розрахункова робота "Стратегічний менеджмент (розрахункова робота)" з предмету "Стратегічний менеджмент". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 08.03.2013 в 22:38. Автором даного матеріалу є Антон. З моменту опублікування роботи її переглянуто 372 та скачано 2 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Антон...

відмінна курсова робота на 19 сторінок, корректні тести, детальні розрахунки в практичній частині