Головна » Реферати » Каталог студентських рефератів » Актуальні реферати

Системи управління підприємствомЗміст

Вступ ….…...3
І. Роль контролінгу в системі управління підприємством…..4
1.1. Основні завдання виробничого управління….…4
1.2. Стадії управлінського циклу.8
1.3. Взаємозв’язок контролінга із функціями управління…...12
1.4. Контролінгова інформація, як важливий елемент в управлінні підприємством…...13
ІІ. Управління на підприємстві ВАТ „Вінніфрут”..19
2.1. Відділ зовнішньо-економічної діяльності підприємства ВАТ „Вінніфрут” ...19
2.2. Методи управління працівниками та труднощі, що виникають в процесі праці .25
ІІІ. Контролінг, як гарант покращення системи управління підприємством.. ... ...35
3.1. Стратегічний і оперативний контролінг.35
3.2. Пропозиції щодо підвищення праці у відділі ЗЕД.41
ІУ. Висновки ...43
Література .47

Уривки

Відділ ЗЕД налагоджено працює із 23-ма замовниками, котрим поставляється продукція, а саме: Республіка Білорусь – 10 підприємств, Республіка Грузія – 2, Республіка Казахстан – 3, Канада – 1, Латвія – 1, Молдова – 2, Росія – 2, Ізраїль – 1, Німеччина – 1.
Робота з клієнтами включає попередні переговори з потенційними клієнтами, забезпечення їх необхідною первинною інформацією для початку роботи (зразок контракту, бланк замовлення, прайси, пояснення умов поставки, схеми роботи і т.д.). Робота з постійними клієнтами вклює в себе вирішення поточних пробем, що виникають в результаті співпраці, забезпечення відповідними сертифікаційними документами, вирішення питань по браку, оформлення відправки продукції, що включає в себе:
• отримання замовлень від клієнтів ;
• складання замовлень в електронному вигляді і погодження зі складом;
• повторне погодження замовлень відбувається із клієнтами у разі відсутності декількох чи однієї позиції;
• оформлення залізно-дорожних накладних;
• оформлення пакету документів, необхідних для відправки товару,
Контроль надходження транспорту , його загрузка , відправлення його на місце замитнення.
Крім того відділ займається наступним:
- робота із торгово-промисловою палатою, санепдстанцією, ДЦСМС, сервісним центром залізно-дорожного вокзалу, «СМАРТОМ», інтернет-провайдером,
- отримання дозволів на відправку вагонів в зимовий період, співпраця із Укррефтрансом, транспортно-екпедиційними компаніями, начальником станції Калинівка -1.
Праця з іншими структурними підрозділами складає: відправку фінансових звітів, контрактів – економістам. Рахунків і актів виконаних робіт в бухгалтерію; робота із двома складами Калинівка, Черепашенці), розрахунковим відділом, митними брокерами.
Набридло читати нудні статті на тему схуднення? На http://talia.ua/video/videokasti ти можеш знайти короткі та інформативні відеокасти Талії Радченко. Причини зайвої ваги, зриви в схудненні, методика візуалізації в схудненні і багато інших цікавих тем розміщені в розділі відеопрограми на першому жіночому відеопорталі.

Висновки (уривки)

Таким чином, можна сформулювати наступні напрямки розв'язання проблеми економічної діагностики функціонування підприємства:
- на підприємстві бажано сформувати загальну інформаційну систему економічної діагностики і економічного управління, засновану на універсальній графічній моделі;
- управлінський персонал необхідно оснастити універсальними графіч-ними моделями економічного управління і діагностики, навчити правилам їхнього застосування для контролю економічного стану і підготовки управлінських рішень;
- необхідно детально аналізувати причини виникнення відхилень від нор-мального функціонування підприємства та розробляти заходи по їх усуненню чи зниженню впливів на результати виробничої діяльності;
- за неможливості усунення основних причин збитковості виробництва тієї чи іншої продукції повинен бути здійснений прогноз майбутнього еконо-мічного стану підприємства і за негативного результату розроблені заходи з перепрофілювання господарської діяльності.

Повна інформація про роботу

курсова робота "Системи управління підприємством" з предмету "Економіка підприємства". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 08.03.2013 в 22:01. Автором даного матеріалу є Антон. З моменту опублікування роботи її переглянуто 536 та скачано 6 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Антон...

відмінна курсова робота на 47 сторінок, детальні розрахунки в практичній частині


Подібні матеріали