Головна » Реферати » Реферати 1 курс » Правознавство

Контрольна робота з дисципліни "Кримінальне право"Зміст

Вступ 3
1. Обгрунтуйте необхідність ознак злочину: суспільна небезпека, протиправність, винність, караність. Визначте їх поняття та організаційне єдність 4
2. Чи тотожні таки поняття як кримінальна відповідальність та кримінальне покарання? 9
3. Практичне завдання 12
Використана література 14

Вступ

Зростання злочинності, що спостерігається в останні роки, зокрема організованої насильницької та корисливої, яка викликана переломним періодом розвитку України і низькою інших негативних чинників, ставить перед державою серйозні завдання щодо боротьби з цим явищем. Необхідно добиватися припинення її зростання, а потім і істотного скорочення. З цією метою вживаються політичні, економічні, організаційні, законодавчі та інші заходи.
Однією з важливих задач нашої держави є викорінювання злочинності та всіх причин, що її породжують. Рішення цієї задачі здійснюється спільними зусиллями всіх державних органів, громадських організацій і всіх шарів громадськості. Звідси різноманіття форм і методів, використовуваних у боротьбі зі злочинністю. Зокрема, поряд із застосуванням позбавлення волі до небезпечних злочинців застосовуються покарання, не пов’язані з позбавленням волі, а також заходу суспільного впливу чи примусові міри виховного характеру у відношенні облич малозначні злочини, що зробили, чи злочини, що не представляють великої суспільної небезпеки.
В даний час, коли в суспільних науках, у тому числі й у юридичної, одержала визнання ідея пріоритету загальнолюдських цінностей, дослідження кримінально-правових відносин здобуває особливе значення. Зараз можна з упевненістю сказати, що взаємини між злочинцем і державою в нашій країні будуються на основі закону.
Розгляд поставлених питань є важливим для визначення значення цього інституту як для особи винного в здійсненні злочину, так і для законодавця.

Повна інформація про роботу

контрольна робота "Контрольна робота з дисципліни "Кримінальне право"" з предмету "Правознавство". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 24.10.2010 в 20:03. Автором даного матеріалу є Гутарина Світлана Михайлівна. З моменту опублікування роботи її переглянуто 834 та скачано 72 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Гутарина Світлана Михайлівна...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...