Головна » Реферати » Реферати 3 курс » Міжнародна економіка

Сутність та значення міжнародної інвестиційної позиції країниЗміст

Вступ…...…3
1. Поняття сутність та значення міжнародної інвестиційної позиції країни. 4
2. Структура міжнародних активів та пасивів основних учасників міжнародної інвестиційної діяльності України. …8
Висновки….…..11
Список використаних джерел….…12

Вступ

Дослідження різноманітних аспектів економічного розвитку здійснюються в багатьох країнах. З кожним роком зростає чисельність міжнародних рейтингів інвестиційного середовища та кредитоспроможності. В числі основних причин посилення уваги до міждержавних порівнянь — обумовлене посиленням глобалізації пожвавлення міжнародного фінансового ринку, зокрема ринку інвестиційних ресурсів. Аналіз найважливіших міжнародних рейтингів дозволяє виділити пріоритети, за якими здійснюється ранжування країн, і які є реальними факторами формування бізнесового рішення про здійснення кредитної чи іншої операції.

Висновки

Проаналізувавши вище наведені дані, очевидно, що найактивнішу участь у інвестиційній діяльності країни беруть банки, які задіяні у кожному виді цієї діяльності. Результати діяльності решти учасників здебільшого припадають на пасиви, що свідчить про деяку їх неефективність у міжнародній інвестиційній діяльності щодо України.
Інвестиційні процеси в світі активізуються, посилюється конкуренція як за вигідні місця вкладання капіталу, так і за залучення ефективного інвестора. Україна на сьогоднішній день виступає в якості реципієнта інвестиційних вкладень, що актуалізує посилення інвестиційної привабливості. Збільшення міжнародних потоків капіталу призведе до зростання обсягів акумульованих іноземних активів і зобов'язань й, відповідно, до збільшення ролі міжнародної інвестиційної позиції. З макроекономічної точки зору подібна переорієнтація потоків капіталу в довгостроковій перспективі може виявитися досить корисною для світової фінансової системи в цілому. Разом з тим, в короткостроковій перспективі подібне збільшення рухливості капіталу може стати причиною нестабільності фінансової системи держави.

Список використаних джерел

1. Офіційний портал Національного банку України – www.bank.gov.ua
2. «Платіжний баланс і зовнішній борг України 2009р.» - щоквартальне аналітично-статистичне видання.
3. Методичний коментар до міжнародної інвестиційної позиції України

  

Повна інформація про роботу

реферат "Сутність та значення міжнародної інвестиційної позиції країни" з предмету "Міжнародна економіка". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 02.04.2011 в 14:11. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 1551 та скачано 191 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали