Головна » Цікаве

ЦікавеНовини освіти [4] Цікаве [128] Смішне [7]
Шокуюче [13] Інше [11] Для студентів [80]
Так, зараз цей вислів, як не сумно усвідомлювати, втратив своє значення. Всі говорять про необхідність освіти, просвітлення, але розмови залишаються розмовами, а загальний рівень освіти в країні падає. Давайте подивимося, що говорили великі люди про знання - деколи подібні афоризми здатні змусити вчитися навіть найлінивіших.
1) Я знаю небагато, але те, що знаю - знаю досконало. - Абу-аль-фарадж;
2) Взагалі люди, що мало знають, багато говорять, а ті, які багато знають, говорять мало. - Руссо Ж.;
3) Всяке знання - благо і не може бути вороже Верховному благу. - П'єр Абеляр;... Читати далі >>>
У вересні 2009 року Організація економічного співробітництва та розвитку (Organization for Economic Cooperation and Development, OECD) оприлюднила результати щорічного дослідження ринку вищої освіти у 30 країнах ОЕСР "Education at a Glance"

Статистичні дані, зібрані у цьогорічному номері "Education at a Glance", доводять, що якісна вища освіта с... Читати далі >>>

При цьому кількість технікумів та училищ скоротилося майже в півтора рази.
Сьогодні в Україні налічується 350 вузів третього та четвертого рівня акредитації, повідомляє Державний комітет статистики. При цьому в 1990-1991 році функціонувало 149 вищих навчальних закладів. Таким чином, кількість вузів збільшилася більш ніж у ... Читати далі >>>

У Великобританії провели першу в світі операцію з пересадки біонічних протезів двох задніх лап тварині.


Кіт Оскар втратив свої кінцівки, потрапи... Читати далі >>>
Міжнародна група фізиків зареєструвала в експерименті 13 атомів унунквадія - елементу з 114 протонами в ядрі.

Перше повідомлення про відкриття унунквадія з'явилося в 1999 році: його авторами стали співробітники Об'єднаного інституту ядерних досліджень в Дубні. Торік група вчених з Національної лабораторії ім. Лоуренса в Берклі (США), очолювана Хайно Нітше (Heino Nitsche) і Кеном Григоричем (Ken Gregorich), підтвердила цей результат, отримавши два атоми потрібного елементу.
... Читати далі >>>
Facebook является одной из самых прибыльных источников для зарабатывания денег. С его помощью вы можете создать группу определенной тематики, которая сможет обеспечить Вам постоянным притоком денежных знаков. Но, продвинуть свою группу не так то просто, т.к. обычно друзей для ее раскрутки недостаточно, а самому писать сообщения каждому в личку просто нереально. Поэтому существует специальный сервис, который позволяет купить лайки для Facebook.
... Читати далі >>>
Адміністрація одного зі шкільних округів американського штату Массачусетс прийняла рішення видавати презервативи всім учням, включаючи учнів молодших класів.

За словами голови Шкільної ради Провінстауна Пітер Гроссо (Peter Grosso), комітет прийняв рішення не обмежув... Читати далі >>>
З нового навчального року школярів Литви чекає немало змін - у школах не залишиться апаратів, в яких вони могли купити чіпси, газовані напої, шоколадки та інші солодощі. Крім того, будуть заборонені деякі продукти, з яких готують їжу.

Раніше подібні обмеження носили лише рекомендаційний характер. ... Читати далі >>>