Головна » Шокуюче

ШокуючеНовини освіти [5] Цікаве [137] Смішне [7]
Шокуюче [11] Інше [11] Для студентів [81]
Кицуне
Кицуне в японській міфології лисиці-перевертні. Їх вважають розумними хитрими створіннями, що здатні перетворюватися на людей, як тануки. Підкоряються Інарі, богині злакових рослин. В Японії відомі китайські легенди про лисиць, що перетворюються на прекрасних дівчат і спокусливих хлопців. Красі лисиці здатні опиратися небагато. Лис-чоловік - вишуканий співбесідник, глибокий учений і добрий друг. Коханець лисиці-жінки наврядчи коли-небудь її забуде, бо окрім краси вона наділює неймовірними безоднями жіночої мудрості.

... Читати далі >>>
Я впевнений на 90%, що після прочитання двох абзаців, Ви подумаєте, що це божевілля. Саме тому, рекомендую спочатку ознайомитися з питанням, хто такі перевертні і з чим їх їдять. Можливо тема феномену перевертнів змусить повірити Вас в їх існування. Відверто кажучи, я повірив.

Теорія перевертнів
річ цікава. Звідки людині знати, що він потенційний перевертень? Як він стає перевертнем? Як йому далі жити з цим новим званням, і новими вміннями? Ці питання цікаві як "в принципі", так і тим, хто зіткнувся в своєму житті з цим. Спробуємо розібратися.... Читати далі >>>
В попередній статті "Перевертні (феномен перевертнів)" я вже говорив, що феномен перевертнів існує, але зустрічається дуже рідко. Тепер приведу міфи, які напридумовували про цих чудовиськ.

1) Перетворення супроводжується нестерпним болем.
Спростування міфу. Якби кожного разу при перетворенні, перевертень випробовував би такий біль, вервольфи як вид швидко б зникли.
... Читати далі >>>

Звістка про перевертнів зустрічаються в безлічі стародавніх джерел. Ще грецький історик Геродот писав про якийсь північний народ нуров, здатний перетворюватися на вовків. А в «Слові про полк Ігореве» згадується полоцкий князь Всеслав, який вдень суди судив, а вночі вовком нишпорив. І сьогодні приходять листи, що розказують про цих загадкових істот. Чи варто всерйоз відноситися до подібних історій? Судіть самі.
Кілька років тому у видання, де я працювала, прийшов лист з сибірського села.... Читати далі >>>
Після того, як люди стали покидати тридцятикілометрову Зону відчуження, там почала править природа. Вже зараз буйно квітнуть рослини і, практично, не побоюючись людини, гуляють дикі тварини. Люди, які працюють в Зоні говорять, що звіри підходять дуже близько до житла людей. Але тепер хижі мешканці Зони вирішили повоювати за територію.
Вовки самі по собі дуже недурні тварини і відмінні мисливці. Вони знають, як правильно висліджувати здобич, а потім брати її в лещата всією зграєю. Але безлюддя і радіація зробили тварин ще розумнішими і сильнішими. Вага чорнобильських вовків вже перевалила за сотню кілограм, при нормі в шістдесят п'ять кілограм. Тепер зграя з п'ятнадцяти таких осіб без особливих проблем може полювати на все живе.

Найти хорошую работу в Киеве. Получить хорошую работу в Киеве с приличной зарплатой. Широкий выбор вакансий в Киеве.

- Вони ось тут оленів розірвали, чотирьох відразу. Це те, що я знаю. А в лісі що твориться - там справжній скотомогильник, кісток по лісу повно, - говорить дід Іван.... Читати далі >>>
Війна. Вона виявляє сильних і слабких, відданих і зрадників.
Війна породжує доблесть, але і ненависть.
Війна вчить вбивати і демонструє цінність життя.
Війна все руйнує, але дарує наві плацдарми для будівництва.
Війна відбирає мільйони життів, але виборює мільярдам іншим право на існування. У ній ми бачим ворогів, але й знаходимо союзників. У ній ми відчуваємо страх, але й породжується відвага.
Війна є найбільшою анархією, але в ній найсуворіше дотримуються правила.
Війна є кривавими плямими в історії, але вона її творить. ... Читати далі >>>
Смерть. Навіть думаючи про це слово, в душі з'являється невідомий страх. Страх перед найстрашнішим для нас ангелом - Ангелом Смерті. Це слово викликає в нас не тільки страх, але й ненависть. Ми ненавидимо смерть тільки за те, що вона існує. Ми ненавидимо її за те, що вона відбирає в нас найдорожче - наше життя. Ми вважаємо її злом. Для нас вона стала уособленням скелетної баби з гострою косою. Ми будь-якою ціною намагаємося її перебороти, боячись проти неї, як проти найлютішого ворога.
Та яка вона насправді? Що істинно приховується за ширмою плачу і жалю?
Чому ж тоді перед такою страшною істотою хтось помирає з усмішкою на устах?
... Читати далі >>>
5. Експеримент Еша (1953)

Соломон Еш провів серію експериментів, що описують силу конформізму, з метою загнати в депресію будь-якого, хто прочитає результати.

Випробуваним повідомили, що їм треба буде пройти кілька простих перевірок зору, спільно з групою людей. Потім учасникам показували картинки і кожному задавали прості запитання з очевидними відповідями. Пастка була в тому, що всі учасники крім одного випробуваного були підставними. Їх завданням було по сигналу одночасно дати один і той же неправильну відповідь на питання. Експеримент мав показати, чи піде одинак проти натовпу, навіть якщо натовп абсолютно точно не права. ... Читати далі >>>

Подать объявление ставище. Разместить объявление на доске объявлений бесплатно.
Жителя Австралії засудили до 30 днів тюремного ув'язнення за те, що він надув кульку жуйки під час судового слухання, повідомляє AFP.

20-річний Мірза Зуканович був фігурантом справи про напад і був викликаний на слухання. Під час засідання суду молодий ч... Читати далі >>>

Студенти Томського державного університету систем управління і радіоелектроніки (РФ) викинули стару техніку з десятого поверху.

До речі, якщо у Вас зламався холодильник, то РемСервіс зможе швидко його відремонтувати. Ремонт холодильників здійснюється за попередньою згодою, тому подзвоніть прямо зараз. Контакта інформац... Читати далі >>>