Головна » Реферати » Реферати 2 курс » Економічна кібернетика

Моделювання економікиЗміст

Вступ ..............5
1 Задачі курсового проектування………………..........5
2 Тематика курсових проектів..5
3 Структура та зміст курсового проекту....6
4 Методичні вказівки до виконання курсового проекту
"Дослідження глобальних моделей виробництва та споживання"................6
4.1 Побудова та опис двогалузевої макроекономічної моделі.....7
4.2 Дослідження виробничих функцій.....8
4.3 Дослідження моделі "витрати-випуск" Леонтьєва...............1
4.4 Дослідження моделей міжгалузевих балансів.....14
4.5 Дослідження моделі Неймана...........16
4.6 Дослідження моделі Солоу................18
4.7 Побудова схеми алгоритму................21
4.8 Опис програми.21
4.9 Інструкція користувачу програми......22
5 Початкові дані.....22
6 Вимоги до оформлення курсового проекту...........22
7 Організація проектування та захист проекту.........24
Рекомендована література25 Додаток А Завдання до курсового проекту....26
Додаток Б Зразок титульного аркуша.......27

ВСТУП

Играл в детские годы в gta? В 2011 году разработчики Rockstar Games выпустили новую версию игры - GTA San Andreas: B-13 NFS - Fast Tuning. Скачать gta san andreas ты сможешь на elite-file.com с торрента или файлобменника совершенно бесплатно. Вспомни молодость с GTA San Andreas.
Даний курсовий проект виконується з дисципліни "Моделювання економіки". Це дисципліна є одним з головних курсів у процесі підготовки сучасних фахівців з економічноі кібернетики. Курс має одночасно теоретичне, методологічне та прикладне значення.
Для виконання курсового проекту необхідні знання з економіки, матричної алгебри, лінійного програмування. Робота над курсовим проектом передбачає творчий підхід до розв’язання задач.

ЗАДАЧІ КУРСОВОГО ПРОЕКТУВАННЯ

Метою курсового проектування є закріплення теоретичних знань про типові економіко-математичні моделі, набуття навичок практичної роботи з ними, програмна реалізація цих моделей. В умовах ринкової економіки використання типових та розробка нових моделей дає змогу правильно оцінити та передбачити різні економічні показники, прийняти оптимальні управлінські рішення. Використання комп'ютерів дозволяє розв'язувати задачі великих розмірів. В курсовій роботі студенти виконують конкретні розрахунки, які необхідні для дослідження типових економіко-математичних моделей.

Повна інформація про роботу

методичка "Моделювання економіки" з предмету "Економічна кібернетика". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 18.09.2010 в 18:20. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 1086 та скачано 65 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали