Головна » Реферати » Реферати 2 курс » Етика і естетика

Етика бізнесуСеминары по бизнесу в Украине. Проведение бизнес-тренингов. Киев тренинги в области финансов и аудита hock training. Сертификация бухгалтеров, сертификация аудиторов.

Уривки

Що таке етика бізнесу?
Одним з найпоширеніших жартів з приводу етики бізнесу, який набув світового розповсюдження, стало міркування про те, що поняття „етика бізнесу” є оксюмороном — суперечливим у самому собі поєднанням слів, щось типу „мокрого вогню” чи „швидкої черепахи”. В кожному жарті, як відомо, є доля жарту. Все інше правда. Даний жарт відображає голу правду про те, що в цілому світі бізнес-діяльність асоціюється якщо не з жорстокою, то принаймні з жорсткою поведінкою її суб'єктів по відношенню один до одного. Мовляв, як узагалі можна вести мову про етику в умовах конкуренції, боротьби за виживання, пресингу з боку владних структур і т. д.?
Проте в основі таких спотворених підходів, як завжди, лежать неправильні уявлення, як про смисл бізнесу взагалі, так і, тим більше, про етику. Врешті, десь на рівні здорового глузду ми всі розуміємо, що для зростання ефективності бізнес-діяльності слід „добре ставитися до людей”, принаймні до деяких з них. Бізнес, який в принципі базується на довірі, завжди залишається соціальною діяльністю — тобто, неодмінно здійснюватиметься між людськими особистостями, які завжди цінуватимуть турботу, дружбу, чесність тощо.
В кожному підприємстві ,в будь-якій бізнес-діяльності повинна бути присутня етика бізнесу,особливо серед персоналу.Чого ми не побачили у нашій історії.І висновком всієї такої безвідповідальної,неетичної поведінки став збиток коштів та конфлікт серед працівників.І для того ,щоб не виникало таких неприємних ситуацій слід володіти наступною інформацією.

Повна інформація про роботу

реферат "Етика бізнесу" з предмету "Етика і естетика". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 10.09.2010 в 21:12. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 2096 та скачано 85 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...